تأکید رئیس ستاد کل نیروهای مسلح بر لزوم صیانت از مواریث فرهنگی

به گزارش وبلاگ نیما، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در ملاقات با فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی کشور بر لزوم صیانت از مواریث ارزشمند فرهنگی به عنوان هویت و پیشینه تاریخی کشور تأکید کرد.

تأکید رئیس ستاد کل نیروهای مسلح بر لزوم صیانت از مواریث فرهنگی

میراث آریا: روابط عمومی یگان حفاظت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، سردار امیر رحمت الهی فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی روز چهارشنبه 23 مهرماه 99 ضمن حضور در دفتر رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با سردار سرلشگر محمد باقری ملاقات و گفت و گو کرد.

در این ملاقات سردار امیر رحمت الهی دستاوردها، عملکرد، وظایف و مأموریت های ابلاغی یگان حفاظت میراث فرهنگی را تشریح و بر اهمیت موضوع میراث فرهنگی تأکید کرد.

او همچنین از حساسیت های موجود در بحث حفاظت بهینه از مواریث ارزشمند تاریخی و از ماهیت چند وجهی مأموریت های محوله یگان حفاظت سخن گفت.

فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی از مساعدت های بی دریغ رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در فرایند اجرای مأموریت های محوله قدردانی و بعضی مسائل پیش رو در امر حفاظت را نیز مطرح نمود.

در ادامه سرلشگر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از عملکرد مثبت یگان حفاظت میراث فرهنگی به عنوان متولی امر حفاظت از اموال منقول و غیرمنقول ابراز خرسندی کرد و اضافه کرد: به منظور برطرف مسائل و موانع موجود و تسهیل در انجام وظایف محوله یگان حفاظت میراث فرهنگی باید از مأموریت های این یگان پشتیبانی کرد.

منبع: توریسم آنلاین

به "تأکید رئیس ستاد کل نیروهای مسلح بر لزوم صیانت از مواریث فرهنگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تأکید رئیس ستاد کل نیروهای مسلح بر لزوم صیانت از مواریث فرهنگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید