لزوم استفاده از ظرفیت های موجود در مناطق مرزی در حوزه بهداشت و هلال احمر

به گزارش وبلاگ نیما، خبرنگاران/خوزستان رئیس سازمان غذا و دارو با اشاره به ظرفیت های آبی و مرز خشکی خوزستان، گفت: امروز در آبادان شاهد ظرفیت های فوق العاده زیادی هستیم و امیدوارم همه ارگان های کشور از جمله جمعیت هلال احمر به جای متمرکز کردن امکانات ساختاری و فراوری در پایتخت، از ظرفیت هایی که در مرز موجود است، استفاده نمایند.

لزوم استفاده از ظرفیت های موجود در مناطق مرزی در حوزه بهداشت و هلال احمر

دکتر محمدرضا شانه ساز در حاشیه بازدید از جمعیت هلال احمر آبادان و مرکز جراحی محدود مادر که امروز 18 دی ماه انجام شد، در جمع وبلاگ نیما اظهار کرد: وزارت بهداشت و جمعیت هلال احمر دو حوزه ای هستند که وظایف مشابه و مکمل یکدیگر دارند بنابراین اگر در رفتار فرایندمدار و سیستماتیک همکاری خوبی گردد، یقینا بهره های فراوانی برای کشور خواهد داشت.

به گزارش وبلاگ نیما، رئیس سازمان غذا و دارو با اشاره به ظرفیت های آبی و مرز خشکی خوزستان، اضافه کرد: امروز در آبادان شاهد ظرفیت های فوق العاده زیادی هستیم و امیدوارم همه ارگان های کشور از جمله جمعیت هلال احمر به جای متمرکز کردن امکانات ساختاری و فراوری در پایتخت، از ظرفیت هایی که در مرز موجود است، استفاده نمایند. ما هم در وزارت بهداشت و سازمان غذا و داروی کشور برای همکاری بیشتر در این زمینه کوشش خواهیم کرد.

در ادامه دکتر علی خدادادی مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان با اشاره به بازدید امروز اظهار کرد: با توجه به شرایط خاص موجود در کشور و همچنین ایجاد و راه اندازی شرکت داروسازی با هدف تامین و ورود داروهای خاص مورد احتیاج مردم، شرایط توسعه زیرساختی جمعیت هلال احمر آبادان و راه اندازی داروخانه ویژه جمعیت هلال احمر این شهرستان در راستای تامین احتیاجهای دارویی ساکنان منطقه آزاد به ویژه احتیاجهای دارویی بیماران صعب العلاج این منطقه آنالیز شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان اضافه کرد: توسعه صنعت توریست درمانی و همکاری های مشترک بین جمعیت هلال احمر و وزارت بهداشت از دیگر دستاوردهای این بازدید است که باید محقق گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "لزوم استفاده از ظرفیت های موجود در مناطق مرزی در حوزه بهداشت و هلال احمر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لزوم استفاده از ظرفیت های موجود در مناطق مرزی در حوزه بهداشت و هلال احمر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید