کنعانی زادگان: فقط موفقیت پرسپولیس مهم است نه بازی کردن ما، سرم را پایین انداختم و کار خودم را کردم

به گزارش وبلاگ نیما، محمدحسین کنعانی زادگان، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس موفقیت این تیم را به حضورش در ترکیب اصلی سرخپوشان ترجیح می دهد.

کنعانی زادگان: فقط موفقیت پرسپولیس مهم است نه بازی کردن ما، سرم را پایین انداختم و کار خودم را کردم

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ نیما، محمدحسین کنعانی زادگان، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص دیدار این تیم مقابل فولاد که با رجحان یک بر صفر سرخپوشان انتها یافت، گفت: خدا را شکر بازی خیلی خوبی بود و از دقیقه اول روی تیم فولاد فشار آوردیم، به نتیجه رسیدیم و پنالتی گرفتیم که آن را تبدیل به گل کردیم. دو سه موقعیت صد درصد گلزنی پس از پنالتی داشتیم و می توانستیم به گل های خودمان اضافه کنیم. خدا را شکر حاصل زحمت بچه ها این برد بود تا طرفدارانی که به استادیوم آمده بودند، دست خالی به خانه برنگردند.

وی درباره درگیری اش با حسن بیت سعید و بازیکنان فولاد اعلام نمود: با طرفداران خودمان بودم که ما را تشویق کردند و به سمت آنها رفتم تا تشکر کنم و من هم آنها را تشویق کنم. فولادی ها بد متوجه شدند و من هم سرم را پایین انداختم و کار خودم را انجام دادم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه همواره پایکوبی محلی اش را پس از گلزنی به عنوان شادی گل انجام می داد و این بار بعد از برد هم به همان شیوه شادی کرد، گفت: خیلی ها گفتند و من هم به خواسته آنها عمل کردم.

کنعانی زادگان درباره حضور مجدد سیدجلال حسینی در ترکیب و بازی کردن کنار کاپیتان پرسپولیس گفت: فرق ندارد چه کسی برای این تیم بازی کند. چه من یا آقا سیدجلال، یا شجاع خلیل زاده، محمد انصاری و محمد نادری. برای من هم چه یک دقیقه در زمین باشم یا 90 دقیقه، فقط موفقیت پرسپولیس مهم است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کنعانی زادگان: فقط موفقیت پرسپولیس مهم است نه بازی کردن ما، سرم را پایین انداختم و کار خودم را کردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنعانی زادگان: فقط موفقیت پرسپولیس مهم است نه بازی کردن ما، سرم را پایین انداختم و کار خودم را کردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید