خبری خوب برای آبی&zwnjپوشان، دیاباته به دربی خواهد رسید

به گزارش وبلاگ نیما، در جریان تمرین ریکاوری امروز استقلال، خبر خوبی میان آبی ها دهان به دهان می چرخید که پس از توقف تلخ مقابل پیکان و البته مصدومیت مسعود ریگی، اندکی باعث افزایش روحیه آن ها شده است.

خبری خوب برای آبی&zwnjپوشان، دیاباته به دربی خواهد رسید

به گزارش وبلاگ نیما به نقل از خبر ورزشی، استقلال در حالی مقابل پیکان متوقف شد که شیخ دیاباته بهترین بازیکن این تیم و آقای گل فصل گذشته رقابت های لیگ برتر به دلیل مصدومیت نتوانست آبی پوشان را همراهی کند و از قرار معلوم، تا انتها ماه جاری نیز نمی تواند در مستطیل سبز ظاهر گردد. به این ترتیب محمود فکری باید در جدال مقابل صنعت نفت، شهر خودرو و ذوب آهن قید استفاده از این مهاجم تنومند را بزند.

در جریان تمرین ریکاوری امروز استقلال، خبر خوبی میان آبی ها دهان به دهان می چرخید که پس از توقف تلخ مقابل پیکان و البته مصدومیت مسعود ریگی، اندکی باعث افزایش روحیه آنها شده است. این طور که بازیکنان و بعضی از مربیان استقلال می گفتند، دیاباته از روزهای شروعین دی ماه تمرینات خود را مجدداً شروع خواهد نمود و با توجه به برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا در روز 29 آذر و تأکید بر انجام جدال پرسپولیس و سپاهان قبل از دربی پایتخت، به احتمال بسیار زیاد استقلال و پرسپولیس در هفته دوم زمستان به مصاف یکدیگر خواهند رفت و تا آن موقع دیاباته شرایط حضور در میدان را پیدا می نماید و در بدترین شرایط (البته اگر مجدداً مصدوم نگردد) حداقل می تواند یک نیمه مقابل سرخپوشان پایتخت بازی کند.

منبع: جام جم آنلاین

به "خبری خوب برای آبی&zwnjپوشان، دیاباته به دربی خواهد رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبری خوب برای آبی&zwnjپوشان، دیاباته به دربی خواهد رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید