موافقت شهرداری تهران با احداث بیمارستان فوق تخصصی بچه ها در منطقه 11

به گزارش وبلاگ نیما، جلسه کمیسیون ماده پنج تهران به ریاست حناچی شهردار تهران و با حضور محسن هاشمی رئیس شورای شـهر، عبدالرضا گلپایگانی معاون شهرسازی و معماری و علی اشراقی رئیس دبیرخانه کمیسیون ماده پنج تشکیل و با احداث یک بیمارستان فوق تخصصی در منطقه 11 موافقت شد.

موافقت شهرداری تهران با احداث بیمارستان فوق تخصصی بچه ها در منطقه 11

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ نیما، به نقل از روابط عمومی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران، علی اشراقی در این باره گفت: کمیسیون ماده پنج شهر تهران با طرح احداث یک بیمارستان 540 تختخوابی بچه ها در منطقه جوادیه تهران موافقت کرد.

اشراقی اضافه نمود: این طرح توسط مؤسسه زنجیره امید و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی تهران، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و شهرداری تهران در زمینی به مساحت 26 هزار متر مربع ارائه شده است.

رئیس دبیرخانه کمیسیون ماده پنج گفت: طرح این بیمارستان فوق تخصصی با موضوع جراحی، مرکز تحقیقات توانبخشی و اقامتگاه ارائه شده که به همین منظور سطوح درمانی پروژه بیش از 38 هزار متر مربع و محل اقامت همراهان حدود 3 هزار متر مربع در نظر گرفته شده است.

اشراقی گفت: طرح مذکور در یازده طبقه روی همکف و زیرزمین ها احداث می گردد که پس از توضیحات مشاور تهیه کننده طرح و تأکید بر الزامات ترافیکی و رعایت فضای سبز مناسب، به تصویب کمیسیون ماده پنج رسید.

وی اعلام کرد: در این جلسه هم چنین با احداث یک مجموعه چند منظوره تجاری- فرهنگی- ورزشی و خدماتی در 30 درصد ملکی واقـع در منطقه 18 و احداث فضای سبز عمومی در 70 درصد به جامانده آن موافقت شد و سایر پرونده های ارسالی از مناطق مورد رسیدگی و تصمیم گیری قرار گرفتند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "موافقت شهرداری تهران با احداث بیمارستان فوق تخصصی بچه ها در منطقه 11" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موافقت شهرداری تهران با احداث بیمارستان فوق تخصصی بچه ها در منطقه 11"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید