فال روزانه 22، 08، 1398

به گزارش وبلاگ نیما، فال روزانه چهارشنبه 22 آبان 1398

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 22 آبان به جهان آمده ای، تولدت مبارک! سال جاری را از سالهای دیگرتان جدا کنید. سال جاری سالی است که نتیجه کوشش هایتان را به خصوص در زمینه کاری می گیرید. آنچه باید بیشتر روی آن تمرکز کنید، بالا بردن اطلاعات و توانایی هایتان است. در کلاس های مختلف ثبت نام کنید و یاد بگیرید. اواخر سال فرصتی برایتان فراهم می گردد که نباید آن را از دست دهید. به زودی قرارداری امضا می کنید که تغییر بزرگی به زندگی تان می دهد. فقط یادتان باشد که محتاطانه قدم بردارید. سعی کنید که روابط عاطفی تان را گسترش دهید. هر چه ارتباطات تان بیشتر باشد، بهتر است. اگر خاطره ای از گذشته داشته اید که هنوز ذهن شما را درگیر نموده، بهتر است که برای فراموش کردن آن روی خودتان کار کنید. اگر آن را کنار بگذارید، دری تازه به رویتان گگردده می گردد. ماه اردیبهشت ماه عشق و عاشقی است. از سالی پر از اتفاقات هیجان انگیز و خوشایند نهایت لذت را ببرید.

فال روزانه 22، 08، 1398

این روزها کنترل امور از دستان تان در رفته است و نمی دانید ایراد کار از کجاست. برای رهایی از این شرایط باید اندکی دست نگه دارید، شرایط اطرافتان را آنالیز کنید و در نهایت علت کار را بیابید. اگر کمی سرتان را خلوت تر کنید، سروسامان بیشتری به زندگی تان خواهید داد. شما انتظار زیادی از رابطه عاطفی تان دارید و برای آنچه می خواهید به دست آورید، صبر زیادی نموده اید اما دیگه تحمل تان به خاتمه رسیده است. بهتر است که تصمیم نهایی را بگیرید و بیشتر از این وقت تان را تلف نکنید.

امروز توسط شخصی وارد جمعی می شوید که تاثیرات زیادی را بر زندگی تان خواهد داشت. اطلاعاتی که از آنها به دست می آورید می تواند روی تصمیم گیری هایتان و هدفتان تاثیر مثبتی بگذارید. سعی کنید که این جمع را برای خود نگه دارید زیرا فواید زیادی برای شما خواهد داشت. موضوعی ذهن شریک زندگی تان را درگیر نموده که مربوط به شما می گردد. امروز همان زمانی است که باید بنشینید و به حرف هایش گوش دهید.

اگر حس می کنید که بر اثر روزمرگی و کار زیاد دچار فرسودگی شده اید، بهتر است که سبک زندگی خود را تغییر دهید. حتی تغییرات کوچک هم می تواند انگیزه زندگی را در شما بیشتر کند. ورزش یکی از چیزهایی ست که حتما باید در برنامه تان بگنجانید. امروز شانس آن را دارید تا نظر شریک زندگی تان را برگردانید و او را متقاعد کنید تا راهی را که شما می خواهید، انتخاب کند. این فرصت را از دست ندهید. به زودی خبری می شنوید که یکی از نگرانی های زندگی شما را از بین خواهد برد.

شما اشتباهات زیادی را در زندگی تان مرتکب شده اید اما باید از این به بعد بیشتر مراقب باشید تا بار دیگر در آن دام گیر نیفتید. هر چه محتاطانه تر قدم بردارید، بهتر است. شما فرد ملاحظه کاری هستید اما در رابطه عاطفی بهتر است که رک و رو راست حرف های دلتان را به شریک زندگی تان بزنید. از آنجا که او نمی تواند فکر شما را بخواند، اگر انتظاری از او دارید، بهتر است که همین امروز به زبان بیاورید چون فردا دیر است.

احساس می کنید که از زندگی عقب هستید اما بد نیست که نگاهی دقیق تر به اطراف تان بیاندازید. پیروزیت هایتان را با دیگران مقایسه کنید، آیا چیزی از آنها کمتر دارید؟ برای این که حال بهتری داشته باشید بهتر است که انتظارات تان را کم کنید. طوری زندگی کنید که به شما لذت می دهد نه آنچه دیگران از شما انتظار دارند. کافی است کمی کوشش تان را بیشتر کنید آنوقت اعتماد به نفس تان نیز افزایش خواهد یافت. به زودی تغییری بزرگ در رابطه عاطفی تان رخ می دهد.

اگر اهل ریسک کردن هستید، امروز زمان خوبی است که دست به این کار بزنید. فرقی نمی نماید که در زمینه کاری باشد یا عاطفی، پیروزیت شما در چنین روزی حتمی است. بنابراین با اعتماد به نفس بالا پیش روید. این که شما توانایی لازم را برای به دست دریافت مسئولیت های بیشتر دارید، شادمان تان می نماید اما بهتر است که بش از حد خودتان را تحت فشار نگذارید. استراحت بخض مهمی از زندگی شماست که باید بیشتر به آن اهمیت دهید.

امروز باید با افراد زیادی در تماس باشید. افرادی هستند که دست از سر شما بر نمی دارند اما خونسردی خودتان را حفظ کنید در غیر این صورت کارتان پیش نمی رود. شما در عشق بسیار محتاطانه عمل می کنید، اما اگر می خواهید اتفاقات خوب هر چه سریع تر برایتان رخ دهد، جسورتر باشید. این روزها باید بیشتر مراقب سلامتی تان باشید در غیر این صورت آخر هفته را در بستر بیماری خواهید گذراند. در اواخر روز خبر خوبی از راه دور خواهید شنید که لبخند را بر لبان تان می نشاند.

امروز روحیه کنجکاوانه شما فوران نموده و دوست دارید که از همه چیز سر در بیاورید. در این جهت اطلاعات خوبی نصیبت تان خواهد شد که روی شرایط اقتصادی تان نیز اثر می گذارد. اگر این روزها احساس خستگی می کنید، دلیل آنمسئولیت هایی است که یک تن بر دوش کشیده اید. سعی کنید از دیگران به خصوص افراد قابل اعتماد یاری بگیرید. آخر شب را با دوستان تان سر کنید تا خستگی روزتان به در گردد. یک میهمانی در راه دارید که اگر بروید اتفاقات خوبی برایتان در پیش است.

از زندگی خود راضی نیستید، دوست دارید که پیشرفت کنید اما شرایط لازم برایتان فراهم نمی گردد. به فعالیت های اخیر خود نگاه کنید. فکر نمی کنید که اگر هدفمندتر رفتار می کردید آدم پیروز تری بودید؟ دویدن به تنهایی اهمیت ندارد، بلکه باید جهت درست را برای راهی که در پیش گرفته اید، انتخاب کنید تا بتوانید به مراد دلتان برسید. امروز پیشنهادی به شما می گردد که بهتر است هر چه سریع تر به آن پاسخ دهید. اگر منطقی عمل کنید، نتیجه خوبی در انتظارتان خواهد بود.

این روزها آنقدر درگیر کار شده اید که خودتان را فراموش نموده اید. اگر به همین فرایند ادامه دهید سلامت روحی و جسمی تان به خطر خواهد افتاد. فردی شما را در شرایطی قرار داده تا محک تان بزند، سعی کنید که جا خالی نکنید و خودی نشان دهید. مطمئن باشید که نتیجه ای که می گیرید راضی تان خواهد نمود. اگر مجرد هستید، امروز پیشنهادی به شما می گردد. اگر آماده برقراری یک رابطه عاطفی را دارید، معطل نکنید.

امروز به سختی از تختخواب تان پا می شوید. دوست دارید که تمام مسئولیت هایتان را زمین بگذارید و به هیچ چیز فکر نکنید. همه ما گاهی به استراحت نیاز داریم، پس به خودتان سخت نگیرید و کاری را که دوست دارید انجام دهید. شما در رابطه ای به سر می برید که مسائل زیادی را پشت سر گذاشته است. گاهی اتفاقات گذشته ذهن تان را درگیر می نماید اما اجازه ندهید که بر شما چیره شوند. برای دور کردن افکار منفی و جشن دریافت آنچه امروز به دست آوردید، دوستان را دعوت کنید و خوش بگذرانید.

شما فرد مغروری هستید. حتی زمانی که توانایی های لازم را ندارید، باز هم از خودتان مایه می گذارید تا خودتان را به دیگران ثابت کنید. کوشش تان قابل ستایش است اما خیلی به خودتان فشار نیاورید. شما در رابطه عاطفی کسی را می خواهید که به خوبی درک تان کند اما احساس می کنید که هیچکس شما را نمی فهمد. ناامید نشوید. اگرخود واقعی تان باشید، به زودی فردی را مطابق میل تان پیدا خواهید کرد.

منبع: برترین ها

به "فال روزانه 22، 08، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 22، 08، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید