شورای ارزیابی جشنواره موسیقی فجر تشکیل می شود

به گزارش وبلاگ نیما، شورای ارزیابی سی وپنجمین جشنواره موسیقی فجر بر اساس آیین نامه از ابتدای جشنواره تشکیل می شود.

شورای ارزیابی جشنواره موسیقی فجر تشکیل می شود

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ نیما، محمد الله یاری فومنی، مدیرکل دفتر موسیقی در سومین جلسه ستاد اجرایی سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر گفت: سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر مطابق آیین نامه جشنواره پیش می رود، البته ممکن است نقدها و ایرادهایی به آیین نامه باشد و می تواند با نظرات و نقدهای تخصصی تغییر کند و اصلاح شود. جشنواره موسیقی فجر فرصتی برای حضور سلیقه های متنوع و مختلف موسیقی است و امیدواریم جشنواره ای با کیفیت بالا را در این دوره ببینیم.

مدیرکل دفتر موسیقی در ادامه گفت: شورای ارزیابی سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر نیز بر اساس آیین نامه از ابتدای روند جشنواره تشکیل می شود.

الله یاری همچنین در این جلسه با قدردانی از خدمات رییس سابق جشنواره و مدیر اجرایی سابق جشنواره موسیقی فجر گفت: همدلی ستاد برگزاری جشنواره، همراهی اهالی رسانه و هنرمندان از جمله ملزومات پویایی جشنواره است.

دومین جلسه هیئت انتخاب گروه ها و آثار سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر با حضور اعضای شورا متشکل از محمد الله­ یاری فومنی (رییس جشنواره) شاهین فرهت (دبیر جشنواره)، علی ثابت نیا (مدیر اجرایی) و بهروز غریب­ پور، هومان اسعدی، رضا مهدوی، حمیدرضا اردلان، سیامک جهانگیری، محمدرضا فیاض و کیاوش صاحب نسق برگزار شد.

در این جلسه درباره سیاست­ های کلی جشنواره موسیقی فجر و وظایف و سیاست­ های هیئت انتخاب گروه­ ها و آثار، گفت وگو شد و اعضای هیئت انتخاب نظرات و پیشنهادات خود را ارائه کردند.

سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر 24 تا 30 بهمن ماه سال جاری برگزار می شود و گروه ها و هنرمندان موسیقی برای شرکت در جشنواره تا 17 آذرماه سال جاری فرصت دارند در سایت جشنواره به نشانی www.fajrmusicfestival.com ثبت نام کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "شورای ارزیابی جشنواره موسیقی فجر تشکیل می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شورای ارزیابی جشنواره موسیقی فجر تشکیل می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید