زبانی ها کنکور سراسری 99 را به خط پایان رساندند ، انتشار دفترچه سوالات آزمون زبان، به زودی

به گزارش وبلاگ نیما، لحظاتی قبل آخرین روز برگزاری کنکور 99 در روزهای حساس کرونایی با رقابت داوطلبان گروه آزمایشی زبان های خارجی به انتها رسید.

زبانی ها کنکور سراسری 99 را به خط پایان رساندند ، انتشار دفترچه سوالات آزمون زبان، به زودی

به گزارش خبرنگار دانشگاه وبلاگ نیما، چهارمین روز برگزاری کنکور 99 با رقابت بیش از 161 هزار داوطلب در کنکور زبان های خارجی به پایان رسید و اینگونه پرونده کنکور سراسری امسال با تمام فراز و نشیب ها، اظهارنظرات و تعویق های چندباره بسته شد.

با توجه به آنکه 174 هزار و 412 کارت ورود به جلسه برای داوطلبان کنکور زبان های خارجی صادر شده بود و از این تعداد 161 هزار و 890 داوطلب کارت ورود به جلسه خود را دریافت کردند یعنی آنچه که روشن است در آزمون امروز حدود 12 هزار و 522 نفر غایب بودند البته این آمار جدا از آمار واقعی شرکت کنندگان است و باید دید پس از شمارش پاسخنامه ها تعداد غایبین به چند نفر می رسد.

در کنکور امروز 9 داوطلب مبتلا به کرونا بودند که در بیمارستان های کشور در این رقابت شرکت کردند به عنوان مثال 2 داوطلب کرونایی ساکن تهران در بیمارستان طالقانی کنکور دادند.

گفتنی است، دفترچه سوالات عمومی و اختصاصی کنکور زبان های خارجی تا ساعاتی دیگر بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "زبانی ها کنکور سراسری 99 را به خط پایان رساندند ، انتشار دفترچه سوالات آزمون زبان، به زودی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زبانی ها کنکور سراسری 99 را به خط پایان رساندند ، انتشار دفترچه سوالات آزمون زبان، به زودی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید