تصادف شدید پژو 206 با 5 خودرو در بزرگراه مدرس

به گزارش وبلاگ نیما، رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس هدایت و رانندگی پایتخت از وقوع تصادف خسارتی چند وسیله ای در بزرگراه مدرس اطلاع داد.

تصادف شدید پژو 206 با 5 خودرو در بزرگراه مدرس

به گزارش گروه حوادث وبلاگ نیما، سرهنگ مجید رنجبر، رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور فاتب در مصاحبه با فارس از وقوع یک فقره تصادف چند وسیله ای در بزرگراه مدرس اطلاع داد.

سرهنگ رنجبر در تشریح خبر فوق گفت: مقارن ساعت 8:03 صبح امروز در جهت شمال به جنوب مدرس بعد از بهشتی یک دستگاه سواری 206 با 5 وسیله نقلیه دیگر برخورد می نماید.

رنجبر توضیح داد: سواری پژو که دچار نقص فنی شده و قادر به کنترل وسیله خود نبود در مجموع با 5 خودرو اعم از لیفان، پراید، پژو، مزدا و ال نود برخورد نموده و خسارت شدید وارد می نماید که بلافاصله ماموران پلیس راهور فاتب به همراه عوامل امدادی در محل حاضر و نسبت به آنالیز علل وقوع این حادثه اقدام می نمایند.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور پایتخت با بیان اینکه بخاطر این تصادف چند وسیله ای شاهد ایجاد ترافیک مقطعی در این جهت بودیم از کوشش کارکنان راهور برای راهنمایی خودروها به کنار راه و ایمنی جهت و بازگشت ترافیک به حالت عادی خود اطلاع داد.

سرهنگ رنجبر از رانندگان درخواست کرد: قبل از حرکت حتما نسبت به برطرف نقص فنی خودروی خود اقدام نمایند تا دیگر شاهد بروز این حوادث نباشیم.

منبع: جام جم آنلاین

به "تصادف شدید پژو 206 با 5 خودرو در بزرگراه مدرس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصادف شدید پژو 206 با 5 خودرو در بزرگراه مدرس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید