اتفاقات هپکو مصداق بی تدبیری مسئولین ناکارآمد دولتی است

به گزارش وبلاگ نیما، جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه الزهرا(س) طی بیانیه ای با انتقاد از روند فعلی خصوصی سازی در کشور تصریح نموده است: اتفاقات هپکو مصداق بی تدبیری مسئولین ناکارآمد دولتی است

اتفاقات هپکو مصداق بی تدبیری مسئولین ناکارآمد دولتی است

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ نیما، جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه الزهرا(س) طی بیانیه ای با انتقاد از روند فعلی خصوصی سازی در کشور تصریح نموده است: این روز ها که دشمنان داخلی و خارجی سعی دارند انگشت ناکارآمدی را به سمت نظام نشانه روند برخی مسئولین ناکارامد دولتی که همین اتفاقات هپکو مصداق بی تدبیری شان است چرا چشم و گوششان از کار افتاده و سکوت نموده اند.

متن این بیانیه به توضیح زیر است:

اشکالاتی درکارخصوصی سازی هست منتها اصل خصوصی سازی نیازمبرم اقتصادکشور است.

(امام خامنه ای)

این روز ها دلمان رنج دیده است براثراتفاقاتی که برای همنوعانمان اتفاق افتاده برای آن هایی که بردستانشان زخم ودر سینه شان درد، در چشمانشان اشک و بر سرشان غبار، در چهره شان شرم و بر قامتشان خم دارند، فقط سفره شان خالی است.

آری کارگران هپکو نه تنها امروز بلکه تقریبا سه سال است این زخم تازه است و عده ای هر از گاهی نمک روی آن می پاشند. آنانی که نان حلال خود را می خورند و به مراتب حواسشان به لقمه ای که وارد زندگیشان می گردد بیشتر از برخی از مسئولینی است که شاهد هستیم، است.

لغزش هایی در خصوصی سازی وجود دارد که باید جلوی آن گرفته گردد. این روز ها که دشمنان داخلی و خارجی سعی دارند انگشت ناکارآمدی را به سمت نظام نشانه روند برخی مسئولین ناکارامد دولتی که همین اتفاقات هپکو مصداق بی تدبیری شان است چرا چشم و گوششان از کار افتاده و سکوت نموده اند تا کی قرار است کارگران نادیده گرفته شوند؟

بدون شک این سکوت ها بی برنامه نیست، ولی ضروری است مسئولین بی تدبیر دولت تدبیر و امید بدانند، هرکس نداند این کارگران باعزت می دانند که همه این ها نشات گرفته از بی تدبیری و ناکار آمدی امثال شما مسئولینی است که عزت ملی را بی شرمانه زیر پاگذاشته و عده ای افراد غافل را با این سخنان پر نموده تا این ها را به نظام بچسبانند.

حال ما دانشجویان از مسئولین ذی ربط خواهان پاسخگویی به عملکرد خود دراین راستا واز سایر مسئولین خواهان رسیدگی هرچه سریع تر به این موارد هستیم تا از حقوق کارگران دفاع و بی کفایتان را به سزای اعمال خود برسانند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اتفاقات هپکو مصداق بی تدبیری مسئولین ناکارآمد دولتی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتفاقات هپکو مصداق بی تدبیری مسئولین ناکارآمد دولتی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید