10 دقیقه مکالمه در هر اپراتور چند تومان است؟

به گزارش وبلاگ نیما، 10 دقیقه مکالمه در هر یک از اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل تعرفه متفاوتی دارد که از حداقل 555 تا حداکثر 899 تومان را شامل می گردد.

10 دقیقه مکالمه در هر اپراتور چند تومان است؟

به گزارش وبلاگ نیما به نقل از ایسنا، اگرچه ابزارهای زیادی برای ارتباط وجود دارد اما همچنان یکی از این راه ها برقراری تماس است و تلفن همراه هم یکی از مهم ترین نقش ها را ایفا می نماید. هر یک از اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل تعرفه های خود را برای برقراری تماس دارند که در این گزارش به این تعرفه ها اشاره شده است.

تعرفه های مکالمه همراه اول

درحال حاضر تعرفه برقراری تماس با استفاده از سیم کارت های دائمی همراه اول به تلفن ثابت و همراه اول و همچنین به سایر اپراتورها، 59.9 تومان به ازای هر دقیقه مکالمه است. تعرفه برقراری تماس با سیم کارت های اعتباری همراه اول به تلفن ثابت و همراه اول و همچنین اپراتورهای دیگر نیز 89.9 تومان به ازای هر دقیقه مکالمه است. البته معیار محاسبه تعرفه یک تماس بر اساس ثانیه است. برای مثال هزینه یک تماس 10 دقیقه ای با سیم کارت دائمی همراه اول، 599 تومان و با سیم کارت اعتباری، 899 تومان است.

تعرفه های مکالمه ایرانسل

در اپراتور ایرانسل، برقراری تماس داخل شبکه ایرانسل (از خطوط ایرانسل به خط ایرانسل دیگر) و همچنین برقراری تماس خارج شبکه ایرانسل (از ایرانسل به سایر خطوط از جمله خطوط تلفن همراه و ثابت) برای سیم کارت های دائمی 59.9 تومان برای هر دقیقه یا 0.99 تومان برای هر ثانیه است. در سیم کارت های اعتباری نیز این هزینه 89.9 تومان برای هر دقیقه یا 1.49 تومان برای هر ثانیه است. برای مثال 10 دقیقه تماس تلفنی با سیم کارت های دائمی ایرانسل 599 تومان و با سیم کارت های اعتباری ایرانسل، 899 تومان است.

تعرفه های مکالمه رایتل

مبنای محاسبه تعرفه کلیه تماس ها در اپراتور رایتل نیز مانند دو اپراتور دیگر بر اساس ثانیه است. در سیم کارت های دائمی رایتل، برقراری مکالمه درون شبکه رایگان است و تماس صوتی برون شبکه 55.5 تومان به ازای هر دقیقه است. در سیم کارت های اعتباری رایتل نیز برقراری مکالمه درون شبکه رایگان است و هر دقیقه مکالمه برون شبکه، 88.8 تومان هزینه دارد. درواقع 10 دقیقه تماس تلفنی برون شبکه با استفاده از سیم کارت های دائمی رایتل 555 تومان و با استفاده از سیم کارت های اعتباری، 888 تومان است.

منبع: جام جم آنلاین

به "10 دقیقه مکالمه در هر اپراتور چند تومان است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 دقیقه مکالمه در هر اپراتور چند تومان است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید