کارلوس کی روش: من به مارادونا توهین کردم؟ این دروغ ها را از کجا می آورید؟

به گزارش وبلاگ نیما، من شخصا با دیگو در باشگاه الوصل امارات دیدار کردم و جلساتی را درباره خلعتبری با یکدیگر برگزار کردیم و به توافق رسیدیم.

کارلوس کی روش: من به مارادونا توهین کردم؟ این دروغ ها را از کجا می آورید؟

کارلوس کی روش در پاسخ به داستانی که از او و مارادونا روایت شده گفت: این خبرسازی ها دروغی بیش نیست و این صحبت ها کاملاً مزخرف است.

به گزارش فرهیختگان، بعد از درگذشت دیگو آرماندو مارادونا اسطوره آرژانتینی فوتبال جهان و واکنش ها نسبت به این اتفاق مهم یک بار دیگر پای کارلوس کی روش سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران به رسانه های وطنی باز شده و برخی رسانه ها درخصوص روابط گذشته بین مارادونا و کی روش اخبار عجیب وغریبی را منتشر کردند مبنی بر اینکه زمانی که محمدرضا خلعتبری، مهاجم ریزنقش این روزهای سپاهان در الوصل امارات شاگرد مارادونا بود و از آنجاکه در آن روزها خلعتبری یک پای ثابت اردوهای تیم ملی نیز به شمار می رفت، در زمان برگزاری یکی از اردوهای تیم ملی به منظور شرکت در رقابت های مقدماتی جام جهانی 2014 برزیل اتفاقی رخ می دهد که باعث می شود کارلوس کی روش با عصبانیت های معروف و همیشگی که از وی سراغ داریم، گوشی را روی مارادونا قطع کند.

در این خبر ادعا شده که مارادونا در تماس با کی روش ضمن معرفی خود از او در خواست می کند تا خلعتبری را برای بازی با المحرق بحرین در جام خلیج فارس در اختیار الوصل قرار دهد، اما کی روش که به نظم و انضباط در اردوهای تیم ملی اهمیت خاصی داده و همواره دیسیپلین را رعایت می کرد و اعتقاد داشت تیم ملی نباید فدای باشگاه شود، در جواب مارادونا او را تهدید کرده که اگر خلعتبری به موقع به اردوی تیم ملی اضافه نشود، اسم او را از فهرست بازیکنان خط خواهد زد و سپس گوشی را قطع می کند.

این در حالی است که خلعتبری روایت دیگری مطرح کرده و در این خصوص گفته است: ما با تیم الوصل به فینال جام خلیج فارس راه یافته بودیم. بازی رفت را در بحرین 3 بر یک بردیم. آقای کی روش برای بازی رسمی ایران و قطر مرا می خواست و چون آقای مارادونا اجازه نداده بود، سرمربی وقت تیم ملی حضوری به امارات آمد و مارادونا را متقاعد کرد اجازه بدهد من برای بازی مهم تیم ملی در اختیار تیم کشورم باشم. البته به صورت قانونی حق با تیم ملی بود، ولی بزرگی آقای مارادونا سبب شده بود سرمربی وقت تیم ملی نخواهد موجبات ناراحتی او فراهم شود و به نوعی احترام مرد بزرگ جهانی فوتبال جهان را حفظ کرد.

همین دو روایت متضاد باعث شد بعد از مدت ها به سراغ کارلوس کی روش، سرمربی سابق تیم ملی رفته و صحت و سقم ماجرا از وی جویا شویم .

کی روش درخصوص اینکه آیا تلفن را روی مارادونا قطع کرده یا برای مذاکره با او راهی امارات شده گفت: این حرف ها دیگر چیست! یعنی چه تلفن را قطع کردم؟ این خبرسازی ها دروغی بیش نیست و این صحبت ها و شایعات کاملا مزخرف است. همه در فدراسیون می دانند که من شخصا با دیگو در باشگاه الوصل امارات دیدار کردم و جلساتی را درباره خلعتبری با یکدیگر برگزار کردیم و به توافق رسیدیم.

از سوی دیگر بعد از شکست 6 بر صفر کلمبیا در رقابت های انتخابی جام جهانی 2022 قطر در مقابل اکوادور این شایعه در رسانه های جهان به راه افتاد که کارلوس کی روش در تیم ملی فوتبال این کشور به خاتمه راه رسیده و خداحافظی اش از کلمبیا خیلی زود محقق خواهد شد. کی روش در این باره پاسخ داد: بله، ماجراجویی من در کلمبیا رو به خاتمه است.

در ادامه این گفت وگو، کی روش در پاسخ به درخواست علی کفاشیان که اعلام کرده بود از سرمربی سابق تیم ملی ایران می خواهم تا به کارش خاتمه داده و به خانه برشود و از ثمره عمرش استفاده کند و همچنین خودش به پرتغال می رود و از کی روش هم می خواهد تا به ایران بیاید تا با یکدیگر بگردند و رفت و آمد خانوادگی داشته باشند، گفت: من هم منتظر دوستان هستم!

منبع: عصر ایران

به "کارلوس کی روش: من به مارادونا توهین کردم؟ این دروغ ها را از کجا می آورید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارلوس کی روش: من به مارادونا توهین کردم؟ این دروغ ها را از کجا می آورید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید