واکنش زیباکلام به درخواست غیر اخلاقی تتلو

به گزارش وبلاگ نیما، صادق زیباکلام؛ استاد سیاسی دانشگاه، به ماجرای از دسترس خارج شدن صفحه اینستاگرام امیر تتلو در پی فراخوان غیراخلاقی وی خطاب به دختران نوجوان واکنش نشان داد. زیباکلام در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: اگر اشتباه نکنم، سال 97 و بر سر ماجرای مائده هژبری بود که یادداشتی نوشتم تحت عنوان چرا از مائده هژبری ها و امیر تتلو ها می ترسم. تحولات مرتبط با آقای تتلو ظرف یکی دو سال اخیر نشان داد که در آن یادداشت خیلی هم به بیراهه نرفته بودم

واکنش زیباکلام به درخواست غیر اخلاقی تتلو

بیشتر بخوانید:

  • صادق زیباکلام: از تتلو ها می ترسم!

چرا اینستاگرام اکانت تتلو را بست؟

صفحه اینستاگرام امیر تتلو، خواننده زیرزمینی که در روزهای اخیر دوباره خبرساز شده بود، با ریپورت کاربران اینستاگرام از دسترس خارج شد.

تتلو در اقدامی خلاف اخلاق و قانون، در صفحه اینستاگرام خود برای دختران زیر سن قانونی و نوجوان، فراخوان غیر اخلاقی منتشر کرده بود.

پیج تتلو با بیش از 4 میلیون 400 هزار فالور از دسترس خارج شده است. همچین پیج دوم و جایگزین تتلو که مربوط به برنامه ها و تصاویر کنسرت های او بود هم بسته شد، این خبر را مدیر برنامه های تتلو تایید کرد.

همسر هیچکس ریپورت تتلو را کلید زد

آزاده، همسر هیچ کس، خواننده رپ مشهور ایرانی، پیج اینستاگرامی تتلو را بابت تمایل نشان دادن به رابطه جنسی با دختران زیر سن قانونی، به اینستاگرام ریپورت کرده، و کارزار ریپورت او را کلید زد.

گزارش جمعی هواداران پرسپولیس اکانت تتلو را بست؟

بامداد امروز کاربری که ادعا می شود مدیر برنامه امیرحسین مقصودلو (تتلو) است، تصویری در فضای مجازی منتشر کرد که نشان می دهد اینستاگرام به دلیل فعالیت های غیراخلاقی صفحه این خواننده خارج نشین را مسدود کرده است. برخی دلیل بسته شدن این صفحه را سخنان و اقدامات خلاف اخلاق او منجمله دیدگاهش در مورد ایجاد رابطه با دختران زیر سن قانونی دانسته اند و از اقدام هماهنگ فعالین حقوق بشر برای مسدود شدن صفحه این خواننده حاشیه ساز گفته اند. برخی نیز معتقدند که گزارش جمعی هواداران پرسپولیس و علی کریمی سبب مسدود شدن این صفحه شده است.

منبع: فرارو

به "واکنش زیباکلام به درخواست غیر اخلاقی تتلو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش زیباکلام به درخواست غیر اخلاقی تتلو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید