مصلایی پور: بحث حذف داوران بین المللی کشتی صحت ندارد

به گزارش وبلاگ نیما، محمد مصلایی پور در گفت و گو با روابط عمومی فدارسیون کشتی با بیان این مطلب افزود: ابتدا باید از حمایت ها و نگاه ویژه فدراسیون کشتی نسبت به داوری کشتی کشور تشکر و قدردانی کنم. در مدت زمان حضورم به عنوان سرپرست کمیسیون داوران اقدامات خوبی به انجام رسیده که از مهمترین آنها انعقاد قرارداد با تیم اسپانسری جهت تبلیغات بر روی البسه داوران در مسابقات داخلی به جهت درآمدزایی برای کمیسیون داوران بوده است.

مصلایی پور: بحث حذف داوران بین المللی کشتی صحت ندارد

داور المپیکی کشورمان گفت: همچنین یکی دیگر از اقدامات اجرا شده انتخاب محسن جلیلیان از داوران جوان و آینده دار کشورمان به عنوان مسئول کمیسیون آموزش داوران بود که از اقدامات ایشان می توان به ترجمه وبینارهای آموزشی اتحادیه جهانی کشتی و همچنین آنالیز داوری تمامی کشتی های رقابت های انتخابی تیم ملی که اخیراً برگزار گشت را نام برد.

مصلایی پور گفت: در این مدت 2 جلسه شورای داوری کشور با حضور رئیس فدراسیون کشتی برگزار و در این جلسات در مورد افزایش حق الزحمه داوران، نحوه چیدمان داوران در مسابقات مختلف داخلی و همچنین مشخص مدرسان داوری بحث و اظهارنظر شد.

وی در مورد اهداف پیش روی کمیسیون داوران کشور شرح داد: با توجه به درآمد حاصل از طریق تبلیغات و اختیاری که رئیس فدراسیون کشتی در مورد این درآمد به ما داده است در نظر داریم جهت اعزام داورها و مبلغ حق الزحمه آنها اختصاص دهیم.

مصلایی پور ادامه داد: همچنین با یک شرکت بیمه و چندین هتل در سراسر کشور رایزنی کرده ایم که خدمات خود را با تخفیف ویژه ای در اختیار داوران کشتی قرار دهند.

سرپرست کمیسیون داوران گفت: در نظر داریم در صورت برطرف شدن شرایط خطرناک همه گیری ویروس کرونا نسبت به برگزاری سمیناری با شرکت تمامی داوران بین المللی کشور به جهت بحث و مصاحبه در مورد مسائل داوری اقدام کنیم.

مصلایی با تأکید بر اینکه هیچ داور بین المللی حذف نخواهد شد، شرح داد: حذف داوران بین المللی کذب است و بیان چنین موضوعاتی صحت ندارد.

وی در خاتمه با قدردانی از جامعه کشتی کشور گفت: خط مشی کمیسیون داوران، حمایت از داوران جوان و احترام به داوران پیشکسوت و همچنین حمایت ویژه از داورانی است که همراه و همدل با کشتی کشور بودند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مصلایی پور: بحث حذف داوران بین المللی کشتی صحت ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مصلایی پور: بحث حذف داوران بین المللی کشتی صحت ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید