مربی بانو در حد حسینی نداریم

به گزارش وبلاگ نیما، خبرنگاران/لرستان رئیس هیات وزنه برداری لرستان می گوید: مربی خانم در حد سیده الهام حسینی نداریم.

مربی بانو در حد حسینی نداریم

سید علی شاهرخی در گفت وگو با وبلاگ نیما، اظهار کرد: با اینکه مدت زیادی از شروع فعالیت بانوان وزنه بردار کشور نگذشته اما لرستانی ها در این بخش فعالیت خوبی داشته اند.

وی ادامه داد: در رقابت های قهرمانی کشور همیشه بانوان ورزشکار لرستانی درخشیده اند و نخستین مدال تاریخ بانوان ایرانی این رشته را نیز سیده الهام حسینی اهل شهرستان دورود، کسب نموده است.

شاهرخی با اشاره به اینکه مربی بانوان در شهرستان های فعال داریم، تاکید نمود: این مربیان در کلاس ها و کارگاه های آموزشی شرکت نموده اند اما مشکل ما این است که مربی در حد خانم حسینی نداریم و مربی حرفه ای شدن احتیاج به کار بیشتر دارد که زمان می برد.

رئیس هیات وزنه برداری لرستان با اشاره به اینکه در شهرستان های خرم آباد، دورود، الیگودرز، ازنا و بروجرد بانوان وزنه بردار فعال هستند، اضافه نمود: در بخش آقایان نیز این پنج شهرستان فعالیت دارند و با اینکه پیگیری های زیادی برای فعال کردن شش شهرستان دیگر استان داشته ایم اما خیلی راغب نیستند و همکاری نمی نمایند.

وی با بیان اینکه در بخش آقایان مربیان خوبی داریم، افزود: لرستان از نظر استعداد مسئله ای در این رشته ندارد و با فراهم کردن زیرساخت ها می توانیم افتخارات بیشتری کسب کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مربی بانو در حد حسینی نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربی بانو در حد حسینی نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید