سیمئونه: بی جهت خودمان را به دردسر انداختیم

به گزارش وبلاگ نیما، سرمربی تیم فوتبال اتلتیکومادرید اگرچه از پیرزی تیمش برابر تیم رئال سوسیه داد راضی بود اما گفت که رویکرد اشتباه مردانش در مقطعی از بازی باعث سخت شدن کارشان شد.

سیمئونه: بی جهت خودمان را به دردسر انداختیم

به گزارش وبلاگ نیما، تیم فوتبال اتلتیکومادرید بامداد امروز (پنجشنبه) در یک بازی خانگی از هفته سی و ششم لالیگا، میهمان خود تیم رئال سوسیه داد را با نتیجه 2 بر صفر شکست داد. اتلتیکویی ها با دو گل کاراسکو و کورئا، تا دقیقه 83 با نتیجه 2 بر صفر از حریف خود پیش بودند اما گلی که در دقیقه 83 خورند، آنها را نگران از دست دادن 3 امتیاز بازی و جا ماندن از کورس قهرمانی کرد. این اتفاق اما در نهایت رخ نداد و شاگردان دیه گو سیمئونه حاشیه امنیت خود را در فاصله دو هفته به انتها لیگ، به 4 امتیاز افزایش دادند. سرمربی آرژانتینی اما می گوید مردانش نباید اجازه می دادند که حریف آن 7 دقیقه پرفشار را برای تیم میزبان به وجود آورد.

سیمئونه گفت: در نیمه اول ما با انسجام و سرعت کافی بازی کردیم. گاهی اوقات هم البته مقابل دروازه حریف، تمرکزکافی نداشتیم. با تمام این ها ما نیمه اول را 2 بر صفر بردیم. در انتهای نیمه دوم بازی را شل گرفتیم و خودمان را به زحمت انداختیم که این واقعاً اجتناب پذیر بود. وقتی آن گل را خوردیم، داستان بازی مان برابر لوانته از جلوی چشمان من عبور کرد، همان بازی که در نهایت باختیم. وقتی که نتیجه 2 بر یک تیم خودش را به دردسر انداخت.

مردان سیمئونه با این پیروزی یک قدم دیگر به کسب اولین قهرمانی شان در لالیگا از سال 2014 نزدیک شدند. او اما حاضر نشد در این خصوص وعده ای بدهد.

سیمئونه اضافه کرد: باید بازی به بازی پیش برویم. الان باید تجدید قوا کنیم، مثل بازی های قبل چون یکشنبه هفته آینده بازی مهمی مقابل اوساسونا داریم. تیم هنوز خسته است و آثار استرس این بازی از آن دور نشده است. پس الان وقت استراحت است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سیمئونه: بی جهت خودمان را به دردسر انداختیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیمئونه: بی جهت خودمان را به دردسر انداختیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید