خطای راهبردی اصولگرایان از نظر حداد عادل

به گزارش وبلاگ نیما، رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: خطای راهبردی برخی در جریان انقلابی این است که رقابت انتخاباتی را ساده و پیروزی را پیش فرض تلقی کرده اند.

خطای راهبردی اصولگرایان از نظر حداد عادل

به گزارش خبرگزاری مهر، نشست شورای مرکزی عصر یکشنبه (22 فروردین ماه) با حضور اکثریت اعضا و به ریاست حدادعادل و دبیری پرویز سروری برگزار شد.

در ابتدای این نشست غلامعلی حدادعادل درباره کاندیدای نهایی شورای ائتلاف در انتخابات ریاست جمهوری، گفت: این سوال از سوی مردم و رسانه ها مطرح می شود که کاندیدای ائتلاف چه کسی خواهد بود. ضمن بررسی دقیق و هوشمندانه عرصه سیاسی و اجتماعی کشور و اخبار فعالیت های چهره های در معرض کاندیداتوری صبر می کنیم تا تکلیف ثبت نام ها مشخص شود و طبق سازوکاری مشخص با معیارهای منطقی تصمیم خواهیم گرفت.

حدادعادل تاکید کرد: آنچه مشخص است، اینکه ما 2 ماه پرکار و عملیاتی را در پیش رو داریم،.

وی با اشاره به اظهارات سفیر فرانسه شرح داد: ضلع خارجی در این انتخابات بیش از همه ادوار مشغول فعالیت است و تلاش می کند تا در فضای عمومی اثرگذار باشد. گرچه مردم تجربه گذشته را درباره این روش ها فراموش نمی کنند اما می طلبد تا رسانه های داخلی ونخبگان ضمن روشنگری، عملیات روانی آنها و طرفداران این جریان را خنثی کنند.

رئیس شورای ائتلاف با بیان اینکه برای ریاست جمهوری، جبهه انقلاب با عقلانیت و بررسی همه جانبه تلاش می کند تا بهترین تصمیم در زمان مناسب گرفته شود شرح داد: خطای راهبردی برخی در جریان انقلابی این است که این رقابت را ساده و پیروزی را پیش فرض تلقی کرده اند.

در ادامه معاونت گفتمان شورای ائتلاف ضمن منظور آخرین نتایج پیمایش های علمی در خصوص نظر مردم درباره انتخابات ریاست جمهوری به ارائه تحلیلی از دوقطبی های احتمالی در انتخابات پیش رو پرداخت.

در بخش دیگر این نشست اعضا به بحث و تبادل نظر پیرامون سازوکارهای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در خصوص فرایند مشارکت شبکه ای از متخصصان حوزه های مختلف مربوط به حکمرانی شهری در فرآیند انتخاب فهرست های شوراهای شهر سراسر کشور پرداختند.

در دومین نشست شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در سال جاری چهره هایی چون غلامعلی حداد عادل، پرویز سروری، مهدی چمران، صادق امانی، مهرداد بذرپاش، جواد عامری، زهره الهیان، عبدالحسین روح الامینی، فاطمه قاسمپور، ضرغام صادقی، فرشاد مهدی پور، مهدی زریبافان، مجتبی شاکری، حبیب الله بوربور، مالک شریعتی، اسماعیل احمدی، احمد صادقی، محمود فرشیدی، مریم اردبیلی، مهدی اقراریان، سعید رئوفی و چهره های جوان و ادوار تشکل های دانشجویی چون مجتبی ثابتی، الهام اکبری، حسین اخگرپور، مجتبی رئیسی، فاطمه پوررجبیان و مجتبی ابراهیمی حضور داشتند.

منبع: فرارو

به "خطای راهبردی اصولگرایان از نظر حداد عادل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خطای راهبردی اصولگرایان از نظر حداد عادل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید