حضور اساتید در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان به صورت کامل غیرحضوری شد خبرنگاران

به گزارش وبلاگ نیما، کمیته پیشگیری و شورای سلامت دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان در اطلاعیه ای در مورد شرایط حضور کارکنان در فضای دانشگاه و شیوه های پاسخگویی به دانشجویان اطلاعیه ای صادر کرد.

حضور اساتید در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان به صورت کامل غیرحضوری شد خبرنگاران

به گزارش خبرنگار دانشگاه وبلاگ نیما، کمیته پیشگیری و شورای سلامت دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان در اطلاعیه ای در مورد شرایط حضور کارکنان در فضای دانشگاه و شیوه های پاسخگویی به دانشجویان اطلاعیه ای صادر کرد.

براساس این اطلاعیه همه فعالیت های آموزشی و پژوهشی اعضای هیات علمی دانشگاه باید به وسیله مجازی و به صورت دورکاری صورت گیرد. حضور کارکنان دانشکده ها نیز با نظر مسئول واحد برنامه ریزی می گردد.

این اطلاعیه تأکید دارد که ممنوعیت برگزاری همایش ها، نمایشگاه ها و جلسات مشابه و همچنین استفاده از اماکن ورزشی تا اطلاع ثانوی و به دلیل شرایط بحرانی استان گلستان ادامه دارد. با این حال این کمیته به کارکنان و استادان دانشگاه اجازه می دهد تا جلسات خود را با رعایت الزامات بهداشتی در فضای سربسته و با حداکثر 15 نفر برگزار نمایند.

همچنین براساس این اطلاعیه کارکنانی که خود یا بستگان درجه یک آنان در تماس مستقیم با مبتلایان به کرونا هستند، موظف به اعلام شرایط خود و تکمیل فرم خوداظهاری سلامت بوده و باید آن را به امور اداری دانشگاه تحویل دهند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "حضور اساتید در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان به صورت کامل غیرحضوری شد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور اساتید در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان به صورت کامل غیرحضوری شد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید