جشنواره کرونااُمید ویژه بچه ها و نوجوانان برگزار می گردد

به گزارش وبلاگ نیما، جشنواره کرونااُمید ویژه بچه ها و نوجوانان به واسطه شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا در کشور، برگزار می گردد.

جشنواره کرونااُمید ویژه بچه ها و نوجوانان برگزار می گردد

به گزارش وبلاگ نیما، سازمان تأمین اجتماعی در راستای مسئولیت اجتماعی خود و به همت موسسه فرهنگی و هنری آتیه، انتشارات علمی و فرهنگی ، موسسه عالی پژوهش سازمان تأمین اجتماعی و معاونت توسعه و مدیریت منابع ، معاونت امور تعاون ومعاونت رفاه اجتماعی وزارت تعاون ، کار ورفاه اجتماعی با همکاری گروهی از نویسندگان و فعالان فرهنگی و مطبوعاتی حوزه کودک و نوجوانان جشنواره فرهنگی و آموزشی کرونااُمید را با هدف ارائه محتوای فرهنگی و آموزشی برای سرگرمی و افزایش نشاط بچه ها و نوجوانان به ویژه در خانواده های مخاطب سازمان تأمین اجتماعی به واسطه شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا در کشور، برگزار می نماید.

این جشنواره در قالب شش بخش با عناوین داستان ناتمام، داستان یک عکس، معرفی کتاب، نقاشی و تصویرسازی، به چشم خودم و حالا که توی خونه ام چی بخونم به روش تعاملی و با استفاده از ظرفیت فضای مجازی از 27 اسفند 98 تا 27 فروردین سال آینده برگزار خواهد شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، علاقه مندان می توانند به وسیله صفحه اینستاگرام [email protected] اطلاعات و اخبار بیشتر را دریافت و در بخش های مختلف این جشنواره شرکت نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "جشنواره کرونااُمید ویژه بچه ها و نوجوانان برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جشنواره کرونااُمید ویژه بچه ها و نوجوانان برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید