باش به بازار آمد...

به گزارش وبلاگ نیما به نقل از روابط عمومی انتشارات شهید کاظمی؛ کتاب باش رمانی است که به تازگی از سوی نشر شهید کاظمی روانه بازار شده است، رمانی با عطر و بوی پیاده روی اربعین، بوی اسپند موکب ها، شیرینی چای عربی و نگاه پر مهر ارباب.

باش به بازار آمد...

باش ماجرای عشق و انتقام است که دو روی یک سکه اند، انتقام آدم را به دنبال خود می کشد خاصه که انگیزه انتقام عشق باشد و به چنگ آوردن آن. انتقام سفر می خواهد و راه می طلبد؛ حتی اگر این راه، راه کربلا باشد و این سفر، سفر پیاده روی اربعین.

رمان باش، ماجرای داستان مردی به نام رحیم است که دل در گرو عشق دختری عرب به نام سلیمه دارد و برای به دست آوردنش ناگزیر به انتخاب می شود. داستان در همسفری دو زائر می گذرد که یکی جز به مقصد و حرم امام چشم ندارد و دیگری دسته چاقو را در دستانش می فشارد.

باش؛ سفری است با پای دل به کربلا، سفری که در آن مخاطب همراه رحیم، موکب به موکب، عمود به عمود گام بر می دارد و نفس به نفس زائران پیش می رود تا لحظه انتقام برسد.

خواندن این اثر شما را همسفر مردی می کند که بر لبه عشق و انتقام راه می رود و همواره در معرض نسیم عطر سیب بارگاه ارباب است.

در برشی از کتاب می خوانیم:

دخترک، اول خودش را جمع می کند؛ اما دست های ازهم بازشده من را که می بیند می آید جلوتر. یا علی می گویم و روی دستم بلندش می کنم و می گذارم پشت گردنم. برای چندلحظه تمام عضلاتش سفت می شود و خودش را محکم می گیرد. با ترس خم می شود و دست هایش را گره می کند دور گردنم و نگاه می کند آن پایین به صورت خواهرش. وقتی لبخند خواهر بزرگ تر را می بیند، انگار خیالش راحت تر می شود و دست هایش را شل می کند. عبایش افتاده روی شانه هایم و پاهایش را از دو طرفم آویزان کرده؛ درست مثل آن روزهای رحیم که می نشست و پاهایش را آویزان می کرد دو طرفم. دست آن یکی دخترک را محکم می گیرم و آرام راه می افتیم. نمی دانم چرا؟ ولی یکهو بغض گلویم را فشار می دهد و دوباره صورت نحس مردک نقش می بندد جلوی چشمم که اگر نبود حالا دست رحیم توی دستم بود و داشتم پیاده می بردمش زیارت ارباب...

رمان باش به به قلم مرثا صامتی در قطع رقعی و 128صفحه همزمان با ایام میلاد با سعادت حضرت زینب کبری(س) از سوی نشر شهیدکاظمی روانه بازار شده است.

علاقه مندان جهت تهیه این کتاب می توانند از طریق سایت رسمی انتشارات به نشانی nashreshahidkazemi.ir و یا درگاه اینترنتی manvaketab.ir و همچنین ارسال نام کتاب به سامانه 3000141441 اقدام نمایند.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران

به "باش به بازار آمد..." امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باش به بازار آمد..."

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید