انتقاد شدید از عملکرد بازیکنان استقلال، نبردن ضعیف ترین پرسپولیس

به گزارش وبلاگ نیما، شاهین بیانی در تبادل نظر با خبرنگاران گفت: دربی از نظر فنی آنقدر ضعیف بود که اصلا نباید درباره آن صحبت کرد. این ضعیفترین دربی همه سالهای اخیر بود و به هیچ وجه بار فنی و کیفیت بالایی نداشت. هر دو تیم بی برنامه و بی روح بودند و تنها یک حادثه باعث شد تک گل بازی به دست بیاید.

انتقاد شدید از عملکرد بازیکنان استقلال، نبردن ضعیف ترین پرسپولیس

کاپیتان سابق آبی پوشان توضیح داد: این تیم پرسپولیس، ضعیف ترین پرسپولیس چند سال اخیر بود و با جرات می گویم از این 4 تیمی که در 4 هفته اول با ما بازی کرد ضعیف تر بود و سئوال من این است که استقلال اگر این پرسپولیس ضعیف را نبرد، کدام تیم را می خواهد ببرد.

وی اضافه نمود: به عنوان پیشکسوت استقلال تنها می توانم بگویم شرمسار هوادارانی شدم که اینطور برای تیم سنگ تمام می گذارند، اما به اعتقاد من بازیکنان آنطور که باید و شاید برای تیم سنگ تمام نمی گذارند.

بیانی در شرح این مطلب گفت: من 14 بار در دربی بازی کردم و از جنس دربی هستم. با تجربه ای که دارم می گویم بازیکن استقلال در دربی باید آنقدر توان بگذارد و خسته گردد که بعد از سوت خاتمه، سینه خیز از زمین بیرون بیاید. اما آنچه که من از تلویزیون دیدم، بیشتر بازیکنان استقلال بعد از خاتمه بازی می توانستند 90 دقیقه دیگر هم بازی نمایند.

پیشکسوت آبی پوشان افزود: این تیم مسائل زیادی دارد که در این صندلی قرار گرفته است. عمده ترین مشکل تیم تغییرات زیادی است در آن صورت می گیرد. شما ترکیب تیم در این دربی را با ترکیب تیم در آخرین دربی مقایسه کنید و ببینید چند بازیکن مشترک می بینید؟ این منشاء مسائل استقلال است و آنهایی که عامل این تغییرات هستند مسبب شرایط کنونی تیم هستند.

مدافع پیشین آبی پوشن توضیح داد: روزبه چشمی بازیکن خوبی است و با این همه کش و قوس او را جذب می نمایند، اما با گذشت 4 هفته از لیگ هنوز یا آماده نیست که در این بازی یاری کند و یا اگر هست، روی نیمکت می نشیند. این ابهامات باید در استقلال حل گردد.

بیانی ادامه داد: در کل این بازی تنها یک توپ پنجاه درصدی به سمت دروازه استقلال آمد و همان توپ گل شد. استراماچونی از کشوری به فوتبال ما آمده که مهد فوتبال دفاعی جهان است اما می بینیم خط دفاعی ما آنقدر مشکل دارد که این توپ پنجاه درصدی دروازه ما را باز می نماید.

کاپیتان سابق آبی پوشان در خاتمه تاکید نمود: با همه این وجود باید از استراماچونی تا نیم فصل حمایت گردد و فضا را برای کار کردن او تنگ نکنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "انتقاد شدید از عملکرد بازیکنان استقلال، نبردن ضعیف ترین پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد شدید از عملکرد بازیکنان استقلال، نبردن ضعیف ترین پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید