کاسویابرای کاراته کاها کلاس گذاشت، 7 تیم خارجی در جام ایران زمین

به گزارش وبلاگ نیما، این سمینار با حضور 150 مربی با تدریس هتوشی کاسویا رئیس فدراسیون جهانی شوتوکان WSKF در سالن شهید کبکانیان برگزار گردید. سمیناری که در بخش های کاتا، کومیته، تاکتیک و اصول مربیگری برگزار گردید که اعضای ارشد سبک از کشورهای کرجستان، عراق، کره جنوبی و ارمنستان نیز حضور داشتند.

کاسویابرای کاراته کاها کلاس گذاشت، 7 تیم خارجی در جام ایران زمین

احمد صافی و امیرولدخانی نیز دیگر مدرسان این کلاس بودند.این دوره با مجوز فدر اسیون و به منظور ارتقای عملی مربیان انجام میشود .

اما رقابتهای کاراته جام ایران زمین با حضور تیم های از کشورمان و کاراته کاهایی از کره جنوبی، گرجستان، روسیه، آذربایجان، ارمنستان، عراق و افغانستان از فردا چهارشنبه 27 آذرماه شروع می شود. بر اساس برنامه اعلام شده رقابت های کاراته مردان در سالن شهید افراسیابی و مسابقات بانوان در سالن معلم تهران برگزار می شود.

این مسابقات در تمام رده های سنی برگزار می شود که طبق برنامه در روز نخست رده های سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان کمربند زیرقهوه ای، در روز دوم(فردا) نونهالان، نوجوانان و جوانان کمربند قهوه ای- مشکی و در روز سوم و پایانی مبارزات رده سنی امید، بزرگسالان، پیشکسوتان و افراد دارای معلولیت برگزار شود.

جام ایران زمین از قدیمی ترین تورنمنت های رزمی در ایران است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کاسویابرای کاراته کاها کلاس گذاشت، 7 تیم خارجی در جام ایران زمین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاسویابرای کاراته کاها کلاس گذاشت، 7 تیم خارجی در جام ایران زمین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید