وام یک میلیون تومانی به حساب چه کسانی واریز شد؟

به گزارش وبلاگ نیما، دانشمندی از واریز وام یک میلیون تومانی به حساب نخستین گروه از سرپرستان خانوار یارانه بگیر بدون درآمد ثابت اطلاع داد.

وام یک میلیون تومانی به حساب چه کسانی واریز شد؟

به گزارش بانک مرکزی، شهرزاد دانشمندی گفت: حسب مصوبات اخیر ستاد ملی مقابله با کرونا مقرر شد تسهیلات یک میلیون تومانی به سرپرستان خانوار یارانه معیشتی بگیر که فاقد درآمد ثابت هستند، پرداخت گردد.

وی ادامه داد: این افراد با ارسال پیامک به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شناسایی و دسته بندی و پس از ارسال اسامی آن ها به سازمان هدفمندی یارانه ها، برای دریافت تسهیلات به نظام بانکی معرفی می شوند.

مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی یادآور شد: نخستین لیست این افراد شامل چهار میلیون و 515 هزار و 651 نفر سرپرست خانوار که یارانه معیشتی دریافت می نمایند و فاقد درآمد ثابت هستند و تعداد 147 هزار و 292 نفر از یارانه بگیران که در مراحل قبلی پیروز به دریافت تسهیلات یک میلیون تومانی نشده بودند (در مجموع چهار میلیون و 661 هزار و 15 نفر) روز گذشته پرداخت شد که از محل یارانه معیشتی طی 31 قسط 35 هزار تومانی تسویه می گردد.

به گفته دانشمندی در صورت ارسال لیست یارانه بگیران معیشتی بعدی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تسهیلات یک میلیون تومانی به افراد جدید نیز تعلق می گیرد.

این مقام مسئول بانک مرکزی به تسهیلات یک میلیون تومانی پراخت شده در مراحل قبلی اشاره نمود و گفت: براساس مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا تا به امروز 21 میلیون و 421 هزار و 863 نفر از یارانه بگیران مشمول دریافت تسهیلات یک میلیون تومانی شدند که اقساط آن، از محل یارانه هایشان کسر می گردد. این تسهیلات طی پنج مرحله در تیر و مرداد امسال پرداخت شده است.

منبع: فرارو

به "وام یک میلیون تومانی به حساب چه کسانی واریز شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وام یک میلیون تومانی به حساب چه کسانی واریز شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید