هاشمی نسب: به خوزستان تعصب دارم و برای موفقیت فولاد از جانم می گذرم، بعد از گل دوم انرژی ام تخلیه شده بود

به گزارش وبلاگ نیما، مهدی هاشمی نسب مربی خوزستانی تیم فوتبال فولاد درباره ویدئوی بحث برانگیز پس از ملاقات این تیم و استقلال صحبت هایی را بیان نمود.

هاشمی نسب: به خوزستان تعصب دارم و برای موفقیت فولاد از جانم می گذرم، بعد از گل دوم انرژی ام تخلیه شده بود

به گزارش وبلاگ نیما و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، تیم فولاد خوزستان روز گذشته در دیداری حساس پیروز شد در استادیوم خانگی اش مقابل استقلال به رجحان برسد. پس از بازی اما ویدئویی از مهدی هاشمی نسب مربی تیم فولاد در فضای مجازی منتشر شد که برای روشن شدن افکار عمومی در این خصوص با مربی فولاد گفت وگوی کوتاهی را انجام دادیم که در زیر می خوانید:

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ نیما بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال اینستاگرامی وبلاگ نیما بخوانید. (کلیک کنید)

به خاک و مردم خوزستان تعصب دارم

شناسنامه و تاریخچه زندگی و فوتبال من بیانگر ارادت و تعصب خاصی به خاک، مردم و فوتبال خوزستان است. طی دو سال اخیر که با افتخار در خدمت باشگاه عظیم فولاد خوزستان بودم، همواره با دوری از تمام حواشی موجود تنها به فکر پیروزیت تیم بوده و از جان مایه گذاشتم. همگان شاهد هستند که در تمام دوران فعالیت در فوتبال به عنوان فوتبالیست و همچنین مربی همواره تمام وجود و توان خود را برای پیروزیت تیم هایم گذاشته ام، اما در مورد باشگاه فولاد قضیه کمی متفاوت است. چرا که علاوه بر کوشش جهت انجام وظایف و کسب رزق حلال که همواره بدان معتقد بودم، اینجا برایم رنگ و بوی خاک، زادگاه و خانواده ام را دارد و فعالیت در خاک خوزستان و در کنار هم ریشه هایم همواره به من انگیزه ای مضاعف داده است.

انرژی ام تخلیه شد، نمی توانستم از جایم بلند شوم

در بازی روز گذشته و پس از به ثمر رساندن گل دوم، به دلیل تخلیه انرژی در طول مدت مسابقه قادر به بلند شدن از جای خود نبودم، چرا که پیش از دقیقه 90 انتظار زدن گل و قطعی شدن پیروزی را داشتیم و استرس دقایق پایانی تمام انرژی من را گرفته بود. گمان نمی کنم که بعد از این گل کسی بیشتر از من مسرور بوده باشد، چراکه آن گل، ثمره کوشش های شبانه روزی من و همه همکاران و همراهانم و مؤید پیروزی تیم شهرم بوده است. انسان ها اعتقادات مختلفی دارند، اما عظیمترین اعتقاد من کسب روزی حلال بوده و هرچه در زندگی دارم را ناشی از همین اعتقاد می دانم و مطمئن باشید هیچگاه و به هیچ دلیلی اجازه نمی دهم که شک و شبهه ای به این موضوع وارد گردد.

طرفداران استقلال من را مورد لطف قرار دادند

در دو روز گذشته بعضی از طرفداران محترم باشگاه استقلال به بنده بابت خاطرات خوب گذشته ابراز محبت نموده و من را مورد لطف قرار دادند، کما اینکه در سه سال حضور در این باشگاه عظیم همواره رابطه محبت آمیز و توأم با احترام بین مان برقرار بوده است و در استقلال نیز مطابق تمام دوران فوتبالم با تمام وجود کوشش نموده ام.

برای پیروزیت فولاد از جانم خواهم گذشت

از طرفداران فهیم باشگاه فولاد خوزستان انتظار دارم بدانند که مهدی هاشمی نسب در این باشگاه با انگیزه ای چندین برابر نسبت به سابق برای خاک و استان خود خدمت می نماید و هیچ حاشیه و اتفاقی میزان ارادت قلبی و کوشش بی وقفه من را برای خاکم، شهرم، استانم و باشگاهم کم نخواهد کرد. برای پیروزیت فولاد از جانم خواهم گذشت و امیدوارم که همدل و متحد به دور از هر مسئله حاشیه ای برای پیروزیت و رسیدن به قله پیروزی کنار هم کوشش کنیم و جشن عظیم را در پایان فصل کنار هم بگیریم، آرزویی که سال جاری همه با هم می خواهیم آن را محقق کنیم.

به گزارش وبلاگ نیما، مهدی هاشمی نسب مربی تیم فوتبال فولاد پس از گل دوم تیمش که توسط لوسیانو پریرا به ثمر رسید روی نیمکت نشسته بود و شادی نکرد که این مسئله برای او حاشیه ساز شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "هاشمی نسب: به خوزستان تعصب دارم و برای موفقیت فولاد از جانم می گذرم، بعد از گل دوم انرژی ام تخلیه شده بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هاشمی نسب: به خوزستان تعصب دارم و برای موفقیت فولاد از جانم می گذرم، بعد از گل دوم انرژی ام تخلیه شده بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید