ماهیت بوی نامطبوع تهران معین شد ، نقشه آخرین اندازه گیری بو در 3 منطقه

به گزارش وبلاگ نیما، مدیر کل محیط زیست شهرداری تهران درباره تازه ترین نتایج تحقیقات درباره بوی نامطبوع تهران گفت که با بررسی ها مشخص شد بوی نامطبوع تهران در کدام دسته از بوهای متداول شناخته شده واقع شده است.

ماهیت بوی نامطبوع تهران معین شد ، نقشه آخرین اندازه گیری بو در 3 منطقه

دکتر شینا انصاری در گفتگو با وبلاگ نیما در این باره گفت: نتایج آخرین اندازه گیری اجرا شده از هوای تهران که در 25 دی ماه 98 در مناطق 6، 7 و 12 صورت گرفت، نشان می دهد که گاز دی اکسید گوگرد در اندازه گیری ها بالا بود.

مدیرکل محیط زیست شهرداری تهران با اشاره به اینکه بوها در دنیا به طور عمده در دسته های گوگردی، آمونیاکی و ... دسته بندی می شوند، اعلام کرد: آنچه که در این مرحله از بررسی ها درباره بوی نامطبوع تهران محرز شد، این است که بوی نامطبوع تهران جزو دسته بوهای گوگردی است.

انصاری افزود: با توجه به اینکه دی اکسید گوگرد در اندازه گیری ها بالا بود، بوی نامطبوع تهران در برخی مناطق نظیر 6، 7 و 12 می تواند ناشی از فاضلاب و زباله انباشت شده و تخمیر در شرایط بی هوازی باشد.

مدیرکل محیط زیست شهرداری تهران در عین حال تاکید کرد: هنوز به نتیجه قطعی نرسیده و همچنان بررسی های پیمایشی و تحقیقات درباره منشأ بوی نامطبوع در تهران ادامه دارد.

منبع: همشهری آنلاین

به "ماهیت بوی نامطبوع تهران معین شد ، نقشه آخرین اندازه گیری بو در 3 منطقه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماهیت بوی نامطبوع تهران معین شد ، نقشه آخرین اندازه گیری بو در 3 منطقه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید