سرمربی تیم ملی قطعا ایرانی است

به گزارش وبلاگ نیما، پس از کش وقوس های فراوان و شایعاتی مبنی بر حضور مربی خارجی در راس کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران، سخنگوی فدراسون فوتبال اعلام نمود سرمربی بعدی تیم ملی قطعا ایرانی است.

سرمربی تیم ملی قطعا ایرانی است

به گزارش وبلاگ نیما، سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره طولانی شدن فرایند انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال ایران اظهار کرد: این فرآیندی است که باید طی گردد. انتخاب باید در بهترین شرایط در ابعاد مختلف باشد. آقای بهافرایند هم هفته قبل درباره این موضوع مبسوط صحبت کردند. جمع بندی نهایی اجرا شده است. یکی از مربیان شایسته داخلی پس از طی کردن مراحل نهایی به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب می گردد تا انشاءالله بتواند تیم را به اهدافش برساند. هفته بعد این موقع همه چیز روشن شده است.

امیرمهدی علوی در پاسخ به این پرسش که چه کسی از بین علی دایی و امیر قلعه نویی سرمربی بعدی تیم ملی می گردد، گفت: اسم نیاورید. ما با هر دو نفر مذاکره کردیم و مد نظر فدراسیون بودند. البته مربیان شایسته زیاد هستند. حتما هیات رییسه درباره این موضوع جلسه می گذارند. طی روزهای آینده اطلاع رسانی می گردد و نام سرمربی تیم ملی به صورت رسمی معین می گردد. فرایند مشخص سرمربیان تیم ملی در همه رده ها بر اساس کمیته فنی است. در هفته اول آذر ماه جلسه ای با اعضای کمیته فنی برای سرمربی تیم ملی برگزار گردید. نظر این دوستان در نخستین جلسه هیات رییسه به استحضار اعضا رسید.

او در پاسخ به این پرسش که مسئولیت این انتخاب با چه کسی است، هم شرح داد: مسئولیت انتخاب با آقای بهافرایند و فدراسیون است. ان شاءالله این موضوع به بهترین شکل انجام می گردد.

علوی در پاسخ به این پرسش که آیا سرمربی بعدی تیم ملی همزمان در تیم ملی و هم در تیم باشگاهی اش حضور دارد یا خیر بیان نمود: این اشاره مستقیم به یکی از گزینه های سرمربیگری است. اجازه بدهید من چیزی نگویم. فدراسیون همه شرایط مربی ای را که با او وارد مذاکره می گردد به طور کلی و عام تحت نظر دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سرمربی تیم ملی قطعا ایرانی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی تیم ملی قطعا ایرانی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید