داور دربی تغییر کرد؛ حیدری قاضی سرخابی های تهران

به گزارش وبلاگ نیما، رییس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال کشورمان از تغییر داور دربی تهران و انتخاب پیام حیدری خبر داد.

داور دربی تغییر کرد؛ حیدری قاضی سرخابی های تهران

به گزارش وبلاگ نیما به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، علیرضا سهرابی، رییس دپارتمان داوری فدراسیون درباره قضاوت دربی مطرح نمود: در فدراسیون فوتبال کمیته ای به نام کمیته صیانت از مسابقات وجود دارد که تمامی موارد و مسائل مربوط به همه بازی ها را رصد می کنند. از جمله وقتی من فهرست داوران مورد تایید زیر کمیته چیدمان برای دربی را ارائه کردم با حضور آقای کرمانشاهی مخالفت شد.

وی ادامه داد: برخلاف برخی اظهارات آقای بهاروند اصلا جزو نفرات این کمیته نیستند و در این جلسه حضور ندارند و طرح مباحث اینچنینی که با دستور وی قضاوت کرمانشاهی برای دربی وتو شده فاقد اعتبار و قابل پیگیری است.از سوی دیگر هیچ ابلاغی هم به آقای کرمانشاهی در این مدت داده نشده بود و همانطور که رییس محترم حراست فدراسیون تاکید داشتند این موارد برآورد رسانه ای بوده است.

رییس دپارتمان داوری افزود: داوران دیگر پیشنهادی دپارتمان زاهدی فر، پیام حیدری، سید علی و کوپال ناظمی بودند. در این میان، من هم بلافاصله با آقای صفیری تماس گرفتم و موضوع مخالفت با قضاوت کرمانشاهی را اطلاع دادم.

سهرابی شرح داد: اکنون هم با توجه به اینکه زیر کمیته چیدمان تاکید بر تغییر آقای زاهدی فر دارند، دپارتمان تصمیم کمیته داوران را اجرا کرده و پیام حیدری، داور شایسته کشورمان قضاوت این دیدار را برعهده خواهد داشت.

منبع: جام جم آنلاین

به "داور دربی تغییر کرد؛ حیدری قاضی سرخابی های تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داور دربی تغییر کرد؛ حیدری قاضی سرخابی های تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید