خبرنگاران معرفی هیئت ارزیابی متون بخش صحنه ای جشنواره سردار آسمانی

به گزارش وبلاگ نیما، تهران- خبرنگاران- مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس، اعضای هیئت ارزیابی متون بخش صحنه ای دومین جشنواره ملی تئاتر سردار آسمانی را معرفی و منصوب کرد.

خبرنگاران معرفی هیئت ارزیابی متون بخش صحنه ای جشنواره سردار آسمانی

به گزارش وبلاگ نیما از روابط عمومی انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس، حمید نیلی طی احکامی جداگانه مهدی نصیری، شهرام احمدزاده و مازیار رشیدصالحی را به عنوان اعضای هیئت ارزیابی متون دومین جشنواره ملی تئاتر سردار آسمانی منصوب کرد.

مهدی نصیری؛ دکترای ادبیات نمایشی از آکادمی ملی علوم ارمنستان، منتقد، مدرس، نمایش نامه نویس و کارگردان تئاتر، عضو کانون جهانی منتقدان تئاتر IATC و رئیس کانون ملی منتقدان تئاتر ایران است. نگارش بیش از چهارده نمایش نامه و شانزده عنوان کتاب در زمینه تئاتر و همچنین کارگردانی پنج اجرا از جمله سوابق وی به شمار می رود.

شهرام احمدزاده کارشناس ارشد ادبیات نمایشی، نمایش نامه نویس و پژوهشگر است و تالیف بیش از هفتاد نمایش نامه، مدیریت بخش های مختلف چندین جشنواره و داوری در چند جشنواره ملی، استانی و منطقه ای را در کارنامه هنری خود دارد.

مازیار رشیدصالحی دارای مدرک فوق لیسانس کارگردانی تئاتر است. وی بازیگر، کارگردان و مدرس هنرهای نمایشی است که از سال 79 فعالیت نمایشی خود را آغاز کرده است. بازی در نمایش های خانمچه و مهتابی، سوفیای من، چهار صندوق و کارگردانی نمایش های خشم و هیاهو، فرار بزرگ و پروانه بر ناقوس از جمله سوابق کاری وی محسوب می شود.

دومین دوره جشنواره ملی تئاتر سردارآسمانی به همت اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی کرمان و انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس در سه بخش نمایش نامه نویسی، تئاترصحنه ای و خیابانی، دی ماه سال جاری در کرمان برگزار می شود.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران معرفی هیئت ارزیابی متون بخش صحنه ای جشنواره سردار آسمانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران معرفی هیئت ارزیابی متون بخش صحنه ای جشنواره سردار آسمانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید