تیراندازی سیاتل، یک نفر کشته و هفت تن زخمی شدند

به گزارش وبلاگ نیما، حادثه تیراندازی بین افراد مسلح در سیاتل، یک کشته و هفت مجروح برجای گذاشت.

تیراندازی سیاتل، یک نفر کشته و هفت تن زخمی شدند

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ نیما، کارمِن بِست رئیس پلیس سیاتل گفت در حادثه تیراندازی که بامداد امروز (به وقت تهران) در این شهر رخ داد، یک نفر کشته و هفت تن دیگر زخمی شدند.

به نوشته وبگاه روزنامه یو.اِس.آ. تودی، عصر چهارشنبه (به وقت محلی) چند فرد مسلح در محله ای پر ازدحام مقابل فروشگاه مک دونالد دچار اختلاف و سپس درگیری مسلحانه شده و به سمت یکدیگر تیراندازی می نمایند.

رئیس پلیس سیاتل می گوید مأموران بعد از اطلاع یافتن از وقوع حادثه، فوراً در محل حاضر می شوند اما با قربانیانی روبرو می شوند که نتوانسته بودند خود را از جهت گلوله های افراد مسلح دور نمایند.

پلیس البته احتمال داد که تعدادی از مجروحان شاید خود در تیراندازی دخیل بودند و تحقیقات درباره علت حادثه و عاملان آن هنوز در جریان است.

به گفته منابع بیمارستانی، در میان مجروحان یک پسربچه 9 ساله نیز وجود دارد که حال او وخیم است.

به نوشته یو.اِس.آ تودی، این سومین حادثه تیراندازی در سیاتل طی دو روز اخیر است که نه تنها تلفات روی دست مسئولان آمریکایی گذاشت بلکه منجر به ترافیک سنگین در خیابان ها و تعطیلی کسب وکار در نزدیکی محل های حادثه شد.

آزاد بودن حمل سلاح در آمریکا روزانه به بروز خشونت های مرتبط با تیراندازی در سراسر این کشور منجر شده است و تعدادی نیز در این حوادث جان خود را از دست می دهند اما با اینحال لابی سلاح در آمریکا به اندازه ای قدرتمند است که حتی کنگره نیز تا به امروز نتوانسته اقدام منسجمی برای محدود کردن حمل سلاح در این کشور صورت دهد.

منبع: خبرگزاری فارس

به "تیراندازی سیاتل، یک نفر کشته و هفت تن زخمی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیراندازی سیاتل، یک نفر کشته و هفت تن زخمی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید