انصاریان: ویلموتس و کالدرون زیر سایه کی روش و برانکو هستند

به گزارش وبلاگ نیما، علی انصاریان بازیکن سابق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس گفت: نمی دانم می توان به ویلموتس خوش بین بود یا نه، ویلموتس و کالدرون زیر سایه کی روش و برانکو هستند.

انصاریان: ویلموتس و کالدرون زیر سایه کی روش و برانکو هستند

به گزارش، علی انصاریان در ارتباط با عملکرد مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: کارلوس کی روش هم زمانی که آمد در ابتدا نتایج خوبی نمی گرفت و تحت فشار بود، اما به او زمان دادیم و تیمش بهتر شد. تیم کی روش دفاعی بازی می کرد و سخت می باخت. ویلموتس تهاجمی تر بازی می نماید و دو بازی سخت هم پشت سر هم قرار داشت که هم از لحاظ فوتبالی سخت بود و هم حساسیت مردم روی آن زیاد است.

وی در ادامه در مورد شکست تیم ملی فوتبال ایران مقابل عراق گفت: حساسیت مردم روی تیم هایی مثل عربستان، بحرین و عراق زیاد است، شاید اگر ویلموتس به تیم هایی به جز عراق و بحرین می باخت، این همه تحت فشار قرار نمی گرفت. کی روش دفاعی بازی می کرد و چون سخت گل می خورد خیلی کم می باخت، اما ویلموتس تهاجمی بازی می نماید و طبیعتا ریسک شکست هم بالاتر است.

مدافع سابق باشگاه پرسپولیس و تیم ملی پیرامون عملکرد شاگردان ویلموتس توضیح داد: ویلموتس بدشانس است که این دو بازی سخت پشت سر هم بود، البته این را هم بگویم که ما در هر دو این بازی ها بد بودیم. نه مقابل بحرین خوب بازی کردیم و نه مقابل عراق، من بازی با عراق را کامل دیدم، در نیمه دوم حتی یک موقعیت گل هم نداشتیم. در نیمه اول هم به جز شوت احمد نوراللهی، تنها یک ضربه آزاد بود که رامین رضاییان زد.

انصاریان در پایان درباره شرایط تیم ملی افزود: مقابل بحرین هم موقعیت گل نداشتیم، با این شرایط نمی دانم آیا می توان به ویلموتس خوش بین بود یا نه، به نظرم ویلموتس زیر سایه کی روش است و کالدرون زیر سایه برانکو قرار دارند.

منبع:میزان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "انصاریان: ویلموتس و کالدرون زیر سایه کی روش و برانکو هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انصاریان: ویلموتس و کالدرون زیر سایه کی روش و برانکو هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید