اصفهان، مهاجری: کسی از نساجی انتظار معجزه ندارد؛ هیچ فشاری روی من نیست

به گزارش وبلاگ نیما، سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: قرار نیست نساجی با این بضاعت قهرمان شود و کسی از نساجی انتظار معجزه ندارد.

اصفهان، مهاجری: کسی از نساجی انتظار معجزه ندارد؛ هیچ فشاری روی من نیست

به گزارش وبلاگ نیما از اصفهان، رضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار فردای تیمش با ذوب آهن اصفهان در هفته چهاردهم لیگ برتر گفت: از باشگاه ذوب آهن به خاطر شرایطی که برای ما مهیا کردند تشکر می کنم. بازی فردا یک بازی فیزیکی و پرفشار است. فوتبال خوبی بازی می کنیم، هرچند رسیدن به شرایط ایده آل زمان می برد.

وی اضافه کرد: کیفیت فوتبالی که هم ما و هم ذوب آهن ارائه می کنیم با جایگاهی که داریم تفاوت دارد. با توجه به مشکلاتی که داشتیم و نفراتی که از تیم جدا شدند، تلاش کردیم نوع فوتبال خود را تغییر دهیم و همان طور که گفتم رسیدن به شرایط ایده آل کمی زمان می برد، اما خوشبختانه بازیکنان مان آن قدر باانگیزه بازی می کنند که می توانیم این فاصله را به حداقل برسانیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: در 2 بازی گذشته خود با تیم های خوب استقلال و سپاهان نتیجه لازم را کسب نکردیم، اما فوتبالی ارائه کردیم که تماشاگران از دیدن آن لذت بردند. هدف مان ابتدا ارائه بازی خوب و سپس این است که ضعف های کوچک خود را برطرف کرده و تیم بهتری شویم تا در کنار بازی خوب نتیجه هم بگیریم.

وی ادامه داد: امیدوارم بازی فردا زیبا و تماشاگرپسند باشد و داوری هم شرایط خوبی داشته باشد تا جامعه فوتبال از این بازی لذت ببرند.

مهاجری درباره شناخت خود از ذوب آهن شرح داد: با وجود احترامی که برای تیم های بالاتر از خود در جدول قائل هستیم، باز هم می گویم که جایگاه تیم ما و همچنین ذوب آهن نباید اینجای جدول باشد. لیگ دارد به نیم فصل می رسد و تیم ها از هم شناخت پیدا کرده اند و قطعاً فردا تیمی که کمتر اشتباه کند، تمرکز بالاتری داشته باشد و بتواند از موقعیت های خود بهتر بهره ببرد پیروز خواهد شد. با وجود احترامی که برای ذوب آهن و منصوریان قائل هستم امیدوارم این اتفاق برای ما بیفتد.

وی اضافه کرد: بازی ها فشرده شده و دستمان کمی بسته است که باعث شده به بازیکنان فشار مضاعف بیاید، اما تلاش کردیم در چند روزی که بین 2 بازی با سپاهان و ذوب آهن بود، بازیکنان را از نظر ذهنی ریکاوری کرده و برای این بازی آماده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران با اشاره به بازی های مهم تیمش با استقلال، سپاهان، ذوب آهن و شهرخودرو گفت: هرکدام از این مسابقات از تیمی مانند نساجی به اندازه 2 بازی انرژی می گیرد و مشکل است که تیمی مانند نساجی در فاصله زمانی محدود چند بازی پرفشار برگزار کند. شاید این موضوع روی کیفیت ما تأثیر بگذارد اما انگیزه بازیکنان و عشق به تماشاگران باعث می شود که تمام توان خود را در زمین به کار بگیرند. تا کنون چنین تماشاگران فهیم، عاشق و علاقه مندی ندیده بودم و فکر می کنم یکی از دلایلی که نساجی فوتبال خوبی ارائه می دهد ارتباط خوب تیم و تماشاگران است.

وی در پاسخ به اینکه به خاطر عدم پیروزی تحت فشار است یا خیر اظهار داشت: هیچ فشاری روی ما نیست. در خانه به استقلال باختیم اما تماشاگران تیم را تشویق کردند و این نشان می دهد که ما راه را درست می رویم و پیروزی هم از راه می رسد. قرار نیست نساجی با این بضاعت قهرمان شود و کسی از نساجی انتظار معجزه ندارد و همین که فوتبال خوبی بازی می کند و مردم از آن لذت می برند، بالاخره نتیجه هم می گیریم.

مهاجری گفت: سپاهان که در کل لیگ 3 گل خورده بود از ما 2 گل دریافت کرد که نشان می دهد بازیکنان بهتر از بل بازی می کنند و مردم هم این موضوع را درک می کنند. قطعاً روزهای خوب ما هم از راه می رسد.

165، ع

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اصفهان، مهاجری: کسی از نساجی انتظار معجزه ندارد؛ هیچ فشاری روی من نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصفهان، مهاجری: کسی از نساجی انتظار معجزه ندارد؛ هیچ فشاری روی من نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید