ادعای یک رسانه کره جنوبی: کرونا 180 نظامی کره شمالی را کشته است

به گزارش وبلاگ نیما، فارس نوشت: یک رسانه کره جنوبی مدعی کشته شدن 180 نظامی کره شمالی به دلیل ابتلا ویروس کرونا و قرنطینه شدن 3700 نظامی این کشور شد.

ادعای یک رسانه کره جنوبی: کرونا 180 نظامی کره شمالی را کشته است

رسانه های کره جنوبی که در فضاسازی علیه همسایه شمالی خود سابقه ای طولانی دارند، امروز مدعی شدند ویروس کرونا جان ده ها نظامی کره شمالی را گرفته است.

به نوشته وبگاه آسیا نیوز، وبگاه دیلی ان کی چاپ کره جنوبی به نقل از بعضی منابع مدعی شده که شیوع ویروس کرونا جان 180 نظامی کره شمالی را گرفته و باعث قرنطینه شدن 3700 نظامی دیگر این کشورشده است.

رسانه های دیگر کره جنوبی همچون یونهاپ خبرگزاری رسمی این کشور نیز از قرنطینه شدن حدود 10 هزار نظامی کره شمالی خبر داده، اما گزارش کردند که 4 هزار نفر از آنها به دلیل عدم وجود نشانه ای از کرونا، ترخیص شده اند.

به نوشته دیلی ان کی، سران نظامی کره شمالی به بیمارستان های نظامی این کشور دستور ضد عفونی کردن تمام مکان هایی که نظامیان بستری هستند را داده اند. کره شمالی همچنین میزان تغذیه نیروهای خود را برای حفظ تندرستی آن ها برابر ویروس کرونا افزایش داده است.

چندی قبل کیم جونگ اون رهبر کره شمالی پس از بازدید از یک رزمایش نظامی، درخصوص احتمال شیوع ویروس جدید کرونا در این کشور هشدار داد. کیم پس از بازدید از این رزمایش در جلسه حزب حاکم کارگر شرکت کرد که محور آن اجرای دقیق تر گام های ویژه مبارزه با همه گیر شدن ویروس کرونا بود.

310311

منبع: خبرآنلاین

به "ادعای یک رسانه کره جنوبی: کرونا 180 نظامی کره شمالی را کشته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای یک رسانه کره جنوبی: کرونا 180 نظامی کره شمالی را کشته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید