احضار بازیکن پرسپولیس به کمیته انضباطی، کارت قرمز دردسرساز شد

به گزارش وبلاگ نیما، تیم فوتبال پرسپولیس در حالی مقابل شاهین شهرداری بوشهر به برد پر گل پنج بر صفر دست پیدا کرد که دو بازیکن تیمش در دقایق پایانی با کارت زرد و قرمز داور روبرو شدند.

احضار بازیکن پرسپولیس به کمیته انضباطی، کارت قرمز دردسرساز شد

شجاع خلیل زاده که به عنوان بازیکن تعویضی سرخپوشان در دقیقه 66 به میدان آمد و توانست یک دقیقه بعد، گل پنجم تیمش را به ثمر برساند در دقیقه 79 کارت زرد غیر موجهی را گرفت تا صندلی خود را بین مدافعان خشن لیگ برتر حفظ کند. همچنین فرشاد احمدزاده نیز در دقیقه 92 از داور مسابقه کارت زرد گرفت اما حاضر به اطاعت از تصمیم بیژن حیدری نشد و با او بحث کرد تا کارت قرمز را مقابل چشمان خود ببیند.

احمدزاده که پس از گذراندن دوران محرومیت خود فرصت بازی کردن پیدا نموده بود عملکرد فنی خود در این مسابقه را تحت الشعاع اخراجش قرار داد تا بار دیگر کادرفنی سرخپوشان را مجبور کند برای بازی بعدی این تیم مقابل ماشین سازی تبریز دست به تغییر بزند.

اخراج غیرفنی احمدزاده سبب شد تا مسئولان باشگاه پرسپولیس تصمیم به فراخواندن این بازیکن به کمیته انضباطی باشگاه بگیرند تا با توبیخ یا جریمه باشگاه به خاطر دریافت کارت قرمز غیر فنی روبرو گردد.

محمدحسن انصاریفرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تصمیم دارد از این پس برخورد با بازیکنانی را که کارت های زرد و قرمز غیر فنی را دریافت می نمایند به کمیته انضباطی باشگاه بسپارد تا تعداد محرومان پرسپولیس را به حداقل برساند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "احضار بازیکن پرسپولیس به کمیته انضباطی، کارت قرمز دردسرساز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احضار بازیکن پرسپولیس به کمیته انضباطی، کارت قرمز دردسرساز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید