آمریکایی ها مدعی حرکات ناامن از سوی شناور های نظامی ایرانی شدند

به گزارش وبلاگ نیما، سازمان تروریستی سنتکام مدعی شده که یازده فروند شناور نظامی ایران به کشتی های نظامی آمریکایی نزدیک شده اند و برای آن ها ایجاد مزاحمت نموده اند.

آمریکایی ها مدعی حرکات ناامن از سوی شناور های نظامی ایرانی شدند

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ نیما، واشنگتن مدعی ست شناورهای نظامی ایران در نزدیکی تعدادی از شناورهای آمریکایی دست به حرکات ناامن و غیرحرفه ای زده اند.

سازمان تروریستی سنتکام بامداد پنجشنبه به وقت تهران در بیانیه ای مدعی شده است که یازده شناور نظامی ایرانی با نزدیک شدن به 6 کشتی جنگی آمریکایی برای آنها مزاحمت ایجاد نموده اند.

آمریکایی ها مدعی شده اند که بارها به شناورهای ایرانی اخطار داده اند اما تا یکساعت با پاسخی از جانب شناورهای ایرانی روبرو نشده اند.

در بعضی منابع تصاویری نیز از این روبروه ادعایی منتشر شده که در حال حاضر قابل تایید نیستند (عکس خبر تزیینی است).

سنتکام در بیانیه خود برای خلیج فارس از نام مجعول استفاده نموده و محل حادثه را شمال خلیج فارس عنوان نموده است. در این بیانیه ادعا شده که شناورهای ایرانی تا فاصله ده یاردی کشتی های آمریکایی پیش رفته اند.

نظامیان تروریست آمریکایی درحالی شناورهای ایرانی را به تحرکات خطرناک متهم می نمایند که بارها در ماه های گذشته دست به اقداماتی زده اند که در تعارض با قوانین بین المللی بوده است. روز پنجشنبه 30 خرداد 1398، یک فروند پهپاد جاسوسی متعلق به تروریست های نیروی دریایی منطقه سنتکام ارتش آمریکا در پی تجاوز به حریم هوایی جمهوری اسلامی ایران در مقابل کوه مبارک استان هرمزگان، هدف آتش پدافند نیروی هوافضای سپاه نهاده شد و سرنگون شد.

چندی قبل نیز یک فروند جنگنده اف - 18 نیروی دریایی تروریستی آمریکا در حال نزدیک شدن به حریم هوایی ایران بود که با اخطار پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران مجبور به تغییر راستا شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "آمریکایی ها مدعی حرکات ناامن از سوی شناور های نظامی ایرانی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکایی ها مدعی حرکات ناامن از سوی شناور های نظامی ایرانی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید