استراماچونی رمز موفقیت های اخیر استقلال را افشا کرد

به گزارش وبلاگ نیما، سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از پیروزی پرگل تیمش برابر سایپا که صعود پنج پله ای این تیم در جدول رده بندی را به همراه داشت، رمز رسیدن به موفقیت در دیدار های اخیر را گفت.

استراماچونی رمز موفقیت های اخیر استقلال را افشا کرد

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ نیما، آندره استراماچونی در نشست خبری پس از برد 4 بر صفر امشب استقلال مقابل سایپا در سالن کنفرانس استادیوم شهدای شهر قدس گفت: این دیدار برای ما خیلی مهم بود. کوشش زیادی کردیم و از لحاظ فیزیکی نگران بودیم.

سرمربی استقلال تهران ادامه داد: مهم بود آغاز قدرتمندانه در ابتدای بازی داشته باشیم و به دروازه حریف برسیم. راضیم در دومین بازی متوالی کلین شیت داشتیم و از این موضوع راضیم.

وی درباره عملکرد بازیکنان خود اضافه کرد: این قدمی روبه جلو برای ما بود. در بازی اول خودمان مقابل فولاد و سپس نفت مسجد سلیمان به تیمم وقتی یک گل می زدیم نگاه کردم. دیدم آنها ترسو هستند که فوتبال خودشان را ادامه دهند. از آنجا به بعد روی ذهن بازیکنان کار کردم. یاد دادم ما استقلال هستیم و نباید از یک بر صفر راضی شویم. باید تعادل را حفظ کنیم.

استراماچونی درباره شادی های پس از گل بهزاد غلامپور که روی گردن او می پرد اضافه کرد: سخت است. غلامپور باید کمی رژیم بگیرد.

وی اضافه کرد: البته اگر بخواهم جدی صحبت کنم مصدومیت داریوش شجاعیان بود که رخ داد. او مشخصات خاصی دارد و بازیکن کلیدی من است. امیدوارم آسیب دیدگی اش جدی نباشد وگرنه دومین و سومین مصدومیت ما در دو ماه است که نشان می دهد چقدر بدشانس هستیم.

سرمربی آبی پوشان درباره روند پیشرفت سجاد آقایی و احتمال حضور او در ترکیب اصلی این تیم تاکید نمود: اول از همه مدیریت بازیکنان جوان کار خیلی مهمی است. دیدید که نشان دادم ترسی ندارم از دو بازیکن جوان استفاده کنم. استقلال که میلیون ها هوادار دارد شاید شما خیلی زود فکر کنید سوپر استار شدید. در هر تمرین به سجاد می گویم باید فروتن باشد و روی اشتباهاتش کار کند. به او نشان دادم روی تو حساب باز نموده ام و مهم است.

استراماچونی راجع به پنج ضلعی خط حمله استقلال اضافه کرد: این کار مهم من است که از فردا برای دو بازی حساس پیش رو باید انجام دهیم. چون بازیکنان خیلی خسته هستند. سعی کردم انرژی فرشید اسماعیلی و مهدی قائدی را حفظ کنم. وقتی با سه دفاع بازی می کنید با شش بازیکن حمله می کنید. خیلی مهم است از لحاظ فیزیکی آماده باشیم. برای من مهم است از فردا بدن بازیکنان را چک کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "استراماچونی رمز موفقیت های اخیر استقلال را افشا کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استراماچونی رمز موفقیت های اخیر استقلال را افشا کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید